Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nasi gencler? Memnun musunuz durumdan?

di

Öne çıkan mesajlar

abi benim forumda tek ayar olduğum bir tavır var ki o da herşeyin en iyisini kendi bilen adamlar. onlar şöyle teker teker banlansa ben çok rahatlarım.

bu adamları çok popüler ve büyük bir kesim tarafından sevilen şeylere casual bir tavırla yeterli sebep sunmadan bok atmalarından, kısa ve detaysız postlarından ya da postlara 10 üzerinden bireysel mütevazilik puanı verdiğinizde -10 gibi bir sonuç çıkmasından tanıyabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

abi benim forumda tek ayar olduğum bir tavır var ki o da herşeyin en iyisini kendi bilen adamlar. onlar şöyle teker teker banlansa ben çok rahatlarım.

bu adamları çok popüler ve büyük bir kesim tarafından sevilen şeylere casual bir tavırla yeterli sebep sunmadan bok atmalarından, kısa ve detaysız postlarından ya da postlara 10 üzerinden bireysel mütevazilik puanı verdiğinizde -10 gibi bir sonuç çıkmasından tanıyabilirsiniz.

karabuz naber gorusemiyoruz uzun zamandir
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

bunun forumla alakası yok, bu direk türk dna'sının bozukluğundan kaynaklı bir şey.

biz en iyi biliriz, biz en iyisini yaparız, biz dünyayı yönettik.

en iyi filmi biz çekeriz (çekemedi)
spora en iyi biziz (olamadı)
en iyi siyaseti biz yaparız, dünya lideriyiz (bokumu ye)
.
.
.

bu liste uzar.

karşısındakinin veya 3. bir şahsın emeğini bokayıp, küçümseyen adam sanırsın evde atomu parçalıyor ama alakası yok sdsafa
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...