Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...

Hiçbirşey rollamadım, hatta login ödülü almak dışında açmadım da oynamadım da, valentine event shopu kuruttum ilk defa bir event shop olarak gacha celer sağolsun. Gacha ce olmadan event oynamanın beyhudeliğine kesin vakıf oldum. Yaz eventine kadar maintenance modda giderim herhalde.

Sosyal ağlarda paylaş

Oha şu CE çok hayvani değil mi yalnız? https://fategrandorder.fandom.com/wiki/Talk_of_The_Hot_Sands

• Star Absorption +400%
  • Critical Damage +20%

Laurelin sırf artı için almıştır bunu zaten ?

150?cb=20180418153941

Geçen senenin CE ticketından da şunu alayım diyorum, çok fazla mob spawnlayan bossfightlarda damage reduction işe yarayabilir. https://fategrandorder.fandom.com/wiki/Glass_Full_Sweet_Time
Ignores Evasion / Increases damage by 400 / Reduces damage taken by 200

(Daha öncekinden Arjuna/Karna almıştım)

Sosyal ağlarda paylaş

mhxa cikti bana forum kapali iken. Okita ya da 2 x 30q roll, 5 ticket gomdum, Emiya, 2 x guda guda ce, 1 x 4* guda ce cikti. Guda guda ce lazimdi o iyi oldu. 

Artik onumuzdeki maclara bakicaz.

2018 ce olarak versus u dusunuyorum ben hazir scathach varken, 2019 icin ticket tan hot sands ciktigi icin baska bisi bakicam.

Gallant tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

EXTELLA LINK ASIRI IYI OLMUS!

ilk oyunu son route haric oynadim, son route hani enerjim ve sinirlerim kaldirmadiydi tekrardan. baya hikaye vasat, gameplay vasat, progress yok ve servant pool kucuktu

extella link her bakima ilk oyunu 30a filan katlamis, ceyrek asirdir oyun oyniyorum bu kadar iyilestirilmis oyun cok az gordum ve TAMI TAMINA 77TL! GACHADA ACI CEKMEYE SON! TISIKKURLER GABEN REYIZ

USTUNE USTLUK MULTIPLAYER VAR 4v4!!!111

fgo seviyorsaniz ve PCniz varsa iskalamayin oyunu, sahane olmus

Y3l6GQa.jpg

UMU!

Laurelin tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...