Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Shinjuku'yu bitirdim, mükemmelmiş. Normalde chapterları bitirmeye üşeniyorum hikaye ve dialogları okuması bayağı eziyet diye, ama bu akıp gitti resmen. Bu kadar iyi olduğunu bilsem bekletmezdim.

Story çok iyi. Twistler filan mükemmel olmuş (gerçi ben tahmin etmiştim :p)

Dialoglar çok iyi. Özellikle sonları bayağı eğlenceliydi.

Karakterler zaten en iyi, JAlter best waifu.

Derhal Camelot ve Babylonia animelerini iptal etsinler, bunu yapmaya başlasınlar onların yerine.

Sosyal ağlarda paylaş

unuttum buraya yazmayi bayadir ?

gecen event melt rollarken tickettam karna cikti diye baya oyuna kustuydum, dun ust uste angry mango ile ilk rollda raikou cikti CE icin rolladigim halde

LIVING THE DREAM

bi saber lazim sanirim benim lineupa, artoria disinda 5* saberim yok, onun disinda hayal ettigim herkese sahibim. neroya kasmiyabilirim bile

Sosyal ağlarda paylaş

Benim de tek saberım Artoria, hatta NP2. İş görüyor, fena değil ama başka birşey olsa daha iyi olurdu. Gerçi bi Altera çıksaydı keşke içimde kaldı. Okita veya Musashi de olurdu ama şart değil.

Benim wishlistim şu şekilde:

#1 - NeroCaster: Top Tier Waifu, ayrıca en iyi damage caster. Özellikle fast clear için filan işe yarar.

#2 - Jack: ASMR-Loli bayağı iş görüyor gerçi ama MurderLoli aşırı efektif, lazım.

#3 - Gil: Ne zamandır tier listin tepesinden inmek bilmedi, en OP servantlardan biri. Edgelord Dantes ve Achilles te burada, ama onlar ancak Shishou-Caster geldikten sonra parlayacak onların acelesi yok. Bunları sırf OP oldukları için istiyorum açıkçası.

Gelmesine daha çok var ama şunlara da biriktiririm mutlaka:

Hokusai: Bazı yerlerde berserkerlar kan kusturuyor, anti-berserker olarak foreigner classı lazım. Tentacle-Loliden daha iyi diye buna rollarım herhalde.

Shishou-Caster: Merlin 2. Nuff said.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Paid Gachayı daha almadım, tamamen random olması çok kötü ya. Pool çok geniş, korkuyorum ^^

Scheherazade hiç fena değil yalnız. Niche bir skillseti olsa da King/Queen type servantlara karşı bayağı kullanışlı ve bunlar bayağı kalabalık bir kategori.

Bu arada Extra Mission diye bir şey eklemişler, achievement gibi bir şey, Solomon arcına kadar bitirilen story chapter başına +10 SQ veriyor (geri kalanlar daha sonraki eventlerde eklenecekmiş)

90 SQ geldi havadan, iyi oldu. UmuCaster bannerı için hazırım.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...