Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Hmm gssr icin arada kaldim.

Bir tarafta Jack - Jeanne banner var. Ikisi de yok bende. Hatta baska ssr assassin veya ruler im da yok.

Bir tarafta Waver - Tamamo - Sanzang var. Ucu de yok bende. Waver feci is gorur. Ama Merlin de var artik.

Gelecek gssr lara baktim, resmen kumar. Mehmet Ali Bey nolur yardimci olun.
Sosyal ağlarda paylaş

jack'i char olarak sevmiyorum ama gerizekalı ölçüde güçlü bir char. hatta bütün ssrlarım arasında en çok iş yapan kim diye sorsanız sanırım jack demek zorunda kalırım. hooop 50 crit, hoop tek turnde np doldurma sıfırdan, hoop kadın riderlara tek atma, hoop %100 critle herşeyi yoketme crit dmg celerle. öbürü de zaten jeanne, 7 çeşit değişik mobun olduğu yerlere koyuyorum, kesin bitiyor o node yani kaybetme ihtimali yok. :p
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

jack'i char olarak sevmiyorum ama gerizekalı ölçüde güçlü bir char. hatta bütün ssrlarım arasında en çok iş yapan kim diye sorsanız sanırım jack demek zorunda kalırım. hooop 50 crit, hoop tek turnde np doldurma sıfırdan, hoop kadın riderlara tek atma, hoop %100 critle herşeyi yoketme crit dmg celerle. öbürü de zaten jeanne, 7 çeşit değişik mobun olduğu yerlere koyuyorum, kesin bitiyor o node yani kaybetme ihtimali yok. :p

jeanne tam senlik karakter ya, turtle :D
Sosyal ağlarda paylaş

şu gerizekalı tablet ve app arayüzünden cpleyemiyorum şu anda, esas başlık gbf redditte ilk 6 sıradaki oyunların isimleriyle. ikonlardan tanıdım ben oyunların bazılarını.

feh powercreep kadar kötü powrcreep hayatta görmedim herhalde cidden.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

gacha oyunları 2018 gelirleri, fgo 2., gbf 6., feh 26. sırada. yalnız browser gelirleri dahil değil sanırım, sadece google play ve ios sayılmış galiba. fgo 1.2 milyar $'da.

sonra bütün şirketler lootbox trenine biner tabii ehueh.

fgo'nun tamam franchise sayesinde falan ama bu kadar para basmasi cidden sasirtiyor beni. %1 miydi ssr gelme sansi onda? tam bir batak, ocak sondurur yemin ediyorum. gbf de gibi spark vs de yok lol.

puzzle and dragons hala bu kadar populer olmasi...
Sosyal ağlarda paylaş

%1 evet, bu kadar para basması ondan zaten popülarite üzerine. maksimum sömürü düzeni lol. bizim gibi pinti forumda bile şakır şakır harcanınca ben oradan anlıyorum lol.

ultra popüler zaten fgo son 2 yıldırfilan artwork, doujin vs her koldan bombardıman var. kartopu etkisi gibi kendini besliyor o popülarite bir noktadan sonra. touhoudan sonra kancolle, şimdi fgo devraldı.

zaten masraf da minimum, online bir durum olmadığı için masraflı server ağına gerek yok. server busy retry mesajı çıkar dur bannera çok abanılırsa. seiyuuya para filan da gerek yok zaten 10 satır toplam okutacakları şey. artist olarak da pixivden rastgele lapacıya çizdir, üstüne üç tane de sprite bas bitti gitti. oyunun animated pvlerine daha fazla para gidiyor olabilir oyun içinde harcanan paradan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...