Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Frostpunk

Norak

Öne çıkan mesajlar

ilk campaigni bitirdim 3 tane var, 7 saat falan sürdü 21 saat o zaman şu anda yenisi de gelecek.

gelmese dahi her kuruş helal olsun adamlara. ya fikir çok orijinal, işleme acayip iyi atmosfer falan bitirene kadar her yerimde sıkıntıyı hissettim ben. götü sağlama aldım derken sürekli daha kötüye gitti tam survival hissini yaşattı valla dsf.

yakın zamanda parasını vereceğim heriflere steamden :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben az bucuk gameplay izlediydim, o onbilgiyle basladim, geldim 35. gune. 573 kisi var, su anda -70 derece, 6 gun icinde min 3600 posiyon yemek depola diyor ama mumkun degil. Saniyorumki ilk deneme sonlanicak burada.

Su noktada neyi yanlis yaptim acep? Gelen refugee’lerin hepsini almasa miydim? 🤔
Sosyal ağlarda paylaş

yeni sayfa olmuş said:

1800lerde ziç yazan türk astronomu yok lan

bayrak astım ama doğunun medieval bilimdeki üstünlüğünü gereksiz vurgulamışlar ehueh

en son 1500lerde mirim çelebinin bakın uluğ bey herşeyi yanlış hesaplamış diye akademik mahiyette birşeyler hazırlıyor olması lazım

sonrası zaten gg beşik ulemalığı, hatta mirim çelebi de ali kuşçunun torunu mu ne :p
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdilik 3 tane senaryo var sadece, sandbox modu yok, eklicez de demediler. Yeni senaryolar yoldaymış.
Şehirler zaten çok ufak, neyin nereye koyulabileceği belli; management'tan ziyade hikaye ön planda. Tekrar oynanabilirliği epey az yani.
Bu haliye 50 lira etmez dicem de 12 dolar altı üstü ahaha.
usa'de 30 $'mış
Sosyal ağlarda paylaş

Bahsettiğin easy veya medium için öyle. Herkesi kurtararak hard da bitirmek için çalışırsanız baya uğraşırsınız. Sadece hikaye için bile 20 saat oynatır devamı da gelecek bence mutlaka oynanması gereken bir oyun.

Bu kadar farklı bir oyun oynamadım valla ben l, strateji ama survival. Banished falan benzetiyorlar ama alakası yok. Atmosferi hikayesi müzikleri mükemmel. İlk acti hardda bitirdim ama 2. Baya zorluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Sifir önbilgiyle basladim, ilk 2 denemede sictim batirdim baya 30-40. gunlerde falan, sonradan rahatlikla gectim. Netekim cok keyif aldim, muthis olmus bence, sikintiyi hissettim heryerimde sdffhg. Ses efektleri ve muzik on baya. Yeni senaryolari falan bekliyorum sabirla bakalim
Sosyal ağlarda paylaş

sandbox olmaması oyunun eksikliği kesinlikle değil ama ;

"We plan to polish some rough edges of the original game—you're reporting some issues with difficulty balance, with minor bugs and such. We want to fix that! We also plan to add more modes and scenarios to the game," the studio wrote in a Steam update. "It's too early to announce [specific plans]—but you should be excited. And yes—a sandbox/endless mode is on our mind as well. Frostpunk is going to grow - all you have to do right now is to wait a little bit. We do plan to release a roadmap for our development plans as soon as we're ready."

twitter ını şuraya bırakayım.
https://twitter.com/frostpunkgame

bir de sesler güzel demiş miydim, bir oyunun sesini övebilmek lüksmüş resmen, övmeyeli yıllar olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu oyuna sandbox niye eklensin isteniyor onu anlamadım. yasalar ve teknoloji ağacı, build seçenekleri vs ile zaten belli bir yere kadar ilerleme mümkün. en fazla daha fazla sıcaklık düşürüp daha fazla ısınma treesi koyarlar da o da saçma olur.

oyun baya mini actler şeklinde hikayeler anlatsın diye tasarlanmış bence çok saçma olur bu oyuna sandbox. onun yerine aktif daha fazla act gelsin. (zaten gelecek de daha fazla gelsin, sandboxa vakit harcamasınlar)
Sosyal ağlarda paylaş

simetri hastaları için tam bir kabus yalnız oyun, yık yap yık yap ile tam bir promise combo brekaer oldum.

bir de, şu sözü tutma dinamiği çok acımasız değil mi? örneğin, 4 tane evi livable seviyede tut diyor, tutuyorsun, ama ısı düşüşüne denk geleceksin diyelim, kaçışın yok. upgrade yoksa, gün başlamadan kombiyi kökleyemiyorsan, çat düşüyor ısı, sen sözünü tutmamış oluyorsun. LAN NASIL TUTAYIM. sonra hope yerlerde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...