Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Frostpunk

Norak

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaşlar, oyun gerçekten hem atmosfer hem oynanış hem de zorluk açısından çok iyi dengelenmiş görünüyor. Ben yeni video serisine başladım, ilgilenirseniz ilk videonun linki aşağıda. Taktik, video çekimi ve diğer konularda görüşlerinizi iletebilirseniz benim için sevindirici olur. Şimdiden teşekkürler.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=IStWh_1fnaI?feature=oembed" width="459">

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
görselliği ayrı, konsepti ayrı, hissettirdikleri ve sorgulattıkları ayrı, müzikleri ayrı güzel. fedakarlığın önemini vurgulayan tonu beni benden aldı. kimseye yardım etmeden de hayatta kalmak mümkün ve aslında kolay olan seçenek iken herkesi kurtarmaya çabalamak oyunu zorlaştırsa da çok daha fazla tatmin ediyor insanı oynarken.

keşke bir sandbox modu olsaymış dedim sadece. onun dışında 9/10 luk son zamanlarda en çok keyif alarak oynadığım oyun oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
sende bir sıkıntı olabilir harvey, frostpunk son dönemin oyun gibi çıkan yegane oyunu. early access, demo bile yapmamışlardı diye hatırlıyorum.

https://steamcommunity.com/app/323190/discussions/0/1496741765143074924/

Originally posted by Rufus Blackwood:
Hi everyone!

Ok, I can see that a lot of you are discussing this here as well as on Facebook, YouTube and in some other places - so I will try to explain our perspective here as fully as I can.

Firstly, we have never announced that any kind of demo will be available to the public. So as much as we LOVE (seriously, you are giving us a lot of useful feedback and we appreciate that) to see that you're passionate about the game and you want to play it already - even in unfinished form - your expectations are not based on any information that we've provided. On the contrary, we were communicating quite clearly, answering your questions about the early access, that we will publish the game when it's fully ready. So we are not interested in open alphas, betas, demos or early accesses. We believe in delivering a finished game.

böyle adamlardan oyunu 2-3 kere falan almak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...