Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:

Tolga - Serdar - Sinan - Yasin - Eren gayet iyi yedekler.

Geriye bi işte Selçuk kalıyor, bir de Eray.

Yok abi baya les kukube.. saydığın adamlar Besiktas'a yedek bile olamaz. Gs icin zaten 11 oyuncusu asla degiller. Ts fb antalyada bile 11e giremez..

Tek istisna serdar oynar denayer yedek oturur.

Hani oyundan ferrari cikarip yerine tofask koyacaksin yani..

Bu kadar kalite uçurumu olmasi kotu ilk 11 ile yedekler arasinda.
11i kokten 1 senede değiştirmek yerine adim adim yapmalıydı gs, rotasyona da adam bakmalıydı.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Rewendor said:

Yok abi baya les kukube.. saydığın adamlar Besiktas'a yedek bile olamaz. Gs icin zaten 11 oyuncusu asla degiller. Ts fb antalyada bile 11e giremez..

11i kokten 1 senede değiştirmek yerine adim adim yapmalıydı gs, rotasyona da adam bakmalıydı.

Kadro o kadar rezil halde ki o kadar transfere rağmen kulübe zayıf deniyor. Vehamet buradan belli.

Parça parça yapılacak olayı da büyük saçmalık bence. Yamalı bohça gibi oluyor o iş. Bu sene ortasaha hallettim bekleri de seneye alayım diyorsun ama başarı gelmezse o yaptığın transferler bile geri gidiyor. Mesela bek alınmayıp evlat kontenjanından Sabri gelse 3 maçtaki sağbek performansının esamesi okunmayacaktı. Ndiaye aldık yeter denerek Fernando gelmeseydi oyuna son 15 dk girip adamını kovalamayan Selçuk oynayacaktı. Herkes dişlinin bir parçası. İlk kez komple bir takım kuruldu 2000'den bu yana. 2012-15 arası bile eksik gedik vardı. Sağ kanatta Colin Kazım falan oynuyordu rotasyonda Aydın falan giriyordu. Gerçi Süper Finalde iyi yazmıştı Aydın sdf.

Sadece lig oynayacak takım için kadro yeterli. Son transferler ile yedekten girebilecek Linnes, Garry, Eren, Denayer, Yasin, Sinan, Ahmet gibi ligi rahatlıkla idare edebilecek adamlar var. Asamoah işi çok iyi oldu. Adam başlı başına 3 bölgeyi falan yedekliyor. (Sol bek, sol iç, orta saha).

Zaten ideal 11 oynadıkça kenardan gelip fırsat bulan adam da iştahlanır ortaya birşeyler ben de koyayım der. Bu işler böyle. Momentum.
Sosyal ağlarda paylaş

1 senede 11i kökten değiştirmek büyük risk. Üstüne bunu teslim ettiğin adamin tecrübesizliği düşünülünce risk x2 oluyor.

Parca parçadan kastim bölge bölge degil de. 11e buyuk eksik gorulen 4-5 adam alirsin, 4-5 tane de rotasyona alirsin. Takim oturur sonra oturan takima 4-5 yeni adam koyarsin. Beşiktaş bu 2 senelik şampiyonluğu böyle elde etti.

Yani araştırmak gerek ama lig tarihinde sifirdan 11 kurup basarili olan takim var mi ? Bunca yildir illa birileri yapardi bunu, Dursun ozbek koltuğu da dusunup boyle bir risk aldi ama bilmiyorum ben hala supheliyim.

Cok iyi adamlar ama cok iyi takim olabilecek mi gorucez.
Sosyal ağlarda paylaş

Zapata Barış Sarp lı 8. Biten sezon kadrosu mu sdf. Yok kalsın.

Zaman gösterecek bakalım bu kadro ne oynayacak, Tudor ne yapabilecek. Adam en azından kuyruğunu kıstırıp kaçmadı Aykut gibi oturdu 1 saat her soruya kendince cevap vermeye çalıştı. Kötü hoca olabilir ama sinsi değil en azından.

Son olarak FTye o kadar kızıyorsunuz maaşı çok, evlatçı vs bir de şampiyon olunan sezonu koyunca o sayılmaz FT var deniyor sdf.

Ben istemiyorum artık FT loopu. Şu kadronun kurulacağını görse kendi yamanırdı hemen zaten. Gerek yok ama. 2 sene içinde yine bir kaos patlatıp yüzüstü bırakması işten bile değil. Uzak olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Rewendor said:

Tolga bu ligde her takımda rotasyon oyuncusu olur. Serdar iyi defans zaten, sıkıntısı sürekli sakatlanması. Yasin bu lig için yeterli, yetenekli olmasa bile skorer oyuncu. Erense ikinci forvet için iyi adam. Sinan zaten çok pozisyonda oynayabilen (iki kanat veya azıcık 9 numara) genç kadrosundan. Serdar hariç hiçbiri üç büyüklerin idealinde ilk 11 oyuncusu olmaz ama kulübeden iş yapabilecek adamlar. Yasin, Eren ve Tolga tam hamle ve taktik adamı işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Yedeklerin cok uber olmasi da sikinti ki, gor bak Negredo Medel 3-4 mac oynamasin noluyor.

Eren filan gayet ideal yedek icin. Eren'in abartildigi kadar kotu bir futbolcu oldugunu dusunmuyorum yedekten girip gol atacaktir bu sene. Gecen mac bile 2 tane tiklardi Yasin mali olmasa.

Yasin'in kafasina kafasina vurmak lazim ama Sivas macinda bile sonradan girip tehlike yaratti - ama o da sorun cikarabilir uzun vadede.

Selcuk oyunu 60-70'ten sonra sogutmak icin ideal diyecegim ama artik onunden gecen adama bile kosamiyor.

Serdar - Denayer kim oynarsa yedek gayet iyi.

Besiktas'la karsilastiriyorsunuz da Besiktas hem cok daha fazla rotasyon yapacak hem de yedek klubesi gereksiz iyi. Medel, Lens, Negredo gibi adamlari fazla tutamazsin kenarda.
Sosyal ağlarda paylaş

Sıkıntı yok deniyor da yedek bırakırsan Medel sıkıntı yapar. Adam çok garip derecede hırslı bi herif, kaybetmekten falan nefret ediyor. Enerjisi kalmasa bile zorluyor kendini ölümüne çoğu zaman ben hiç hatırlamıyorum kötü olsa bile çabalamadığını, koşmadığını vs...

Zaten o yüzden deli gibi kart görüyor, o yüzden çok faullü oynadığından ve bazende duyguları beyninin önüne geçiyor diye hiçbir zaman top class seviyeye çıkamadı, çıkamayacak.

Bu Şili - Arjantin finalinde işte mesela hayran kalmıştı. Uzatmanın son dakikalarında Messi'ydi oydu buydu götünde osuruk kalmamışken bu halen metrelerce depar atıp, git gel yapıyordu hırsından.

Bu adamı yedeğe bırakırsa köylü Şenol, gidip ona bile saldırır yani normal asdfsdafdsa
Sosyal ağlarda paylaş

Iyi de medel yedek degil atiba yedek ses yapmaz

Negredo yedek degil cenk yedek ses yapmaz..

Siz şenol inadi geçtikten sonraki kadroya bakin yedek konusunda.

Son 3 yılda ligin en golcu yerlisi ile en iyi pas yüzdesine sahip orta sahasi yedek olacak.

Bunlar problem de yapmaz ne vereceği de belli..

Akilli olirsa is yapabilir belki denen yasin sinan falan guven vermiyor bakinca.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...