Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

Geçmişi konusmama sebebi faydasinin olmamasi..

Sizin fazladan 5 şampiyonluğunuz var diye yediğiniz 30 puan fark azaliyor mu ??

Ben ostersgshd ile dalga gecerken gelip uefa kupam var desen nolcak. Tarihinin ilk avrupa macina cikan takima yenilmeyi hafifletmiyor ki..

O yuzden diyorum futbolda gecmis gereksiz gunluk tartışmalarda

5 değil 7
Sosyal ağlarda paylaş

vermez köln o kadar para, 3-4'e kapatmaya çalışırlar. geçen senede çok iyi başlayıp kalanında patlamıştı. aynı dalgalar geçen senede dönüyordu. ha gol atamıyordu ayrı konu ama 1 sene öncesinde durum öyleyken hiçbir mantıklı girişim o kadar parayı bağlamaz.

bağlarsa süper olur gs için tabii ki, bir dakika düşünmemeleri gerek. daha da öyle para bulunmaz asdfads
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

Köln Tolga'yı istemiş. 8m euro buyout'u var. İlk 3 hafta yaptıgı patlama ile 8m e satılsa baya ilginc olur.

Buyout 2017/2018 sezon sonunda diye geçiyor sözleşmede. Zaten Tolga böyle patlarsa Ocak ayında yeni sözleşme teklif edilecek.

Bu arada Tolga'nın şu anki formu çok ekstra, böyle gitmesi mümkün değil; muhtemelen Fernando, N'diaye, Feghouli hatta kasarsa Belhanda'yı yedekleyecek ve biri yoksa o oynayacak. Ki zaten bu şekilde bile çok fazla forma şansı bulur. Ama bu adam geçen sene JOR ile lige iyi girmemizdeki ana etkendi, yanındaki ruhsuzun bile açığını kapatıyordu. Ama Sneijder'in De Jong lobisi, yerli sevici yönetimin Selçuk fetişi derken adama yalandan sakat diyip küstürdüler. Çünkü Tolga'nın geçen seneki lige girdiği form ile yedeğe çekilmesi, hatta De Jong ve Selçuk gibi iki leş'in yedeğine düşmesini kimse açıklayamazdı.

Sonra adam kafa olarak iptal oldu, forma şansı bulsa da konsantrasyon sıfırdı salak salak elle topa çıkmalar, gördüğü yerden dağa taşa abanmalar başladı.
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

madcow said:

Köln Tolga'yı istemiş. 8m euro buyout'u var. İlk 3 hafta yaptıgı patlama ile 8m e satılsa baya ilginc olur.

Buyout 2017/2018 sezon sonunda diye geçiyor sözleşmede. Zaten Tolga böyle patlarsa Ocak ayında yeni sözleşme teklif edilecek.

abi 3.5m bonservis verip, €2m yıllık sözleşme imzalatıp, daha yeni yetme adama €8m'lik buyout koymak hangi zihniyetin ürünü acaba. bruma, yasin gibi düşük ücret alsa neyse diyecem. yarım dönem kasıp "patlama" yapsa abuk sabuk fiyatlara çıkaracak yıllığını.
Sosyal ağlarda paylaş

CthuLhu said:

applev0dka said:

Ben ostersgshd ile dalga gecerken gelip uefa kupam var desen nolcak. Tarihinin ilk avrupa macina cikan takima yenilmeyi hafifletmiyor ki..

5 değil 7

bu nasıl bir kafa hahahah

SÜPER KUPA DERSEK KABUL OLUYOR MU REİS Bİ GÜZELLİK YAP BE
Sosyal ağlarda paylaş

Tolga Belhanda'nin yerini dolduracak bir adam degil ki. Geriden top alma ozelligi yok, pas dagitmasi yok, adam gecmesi zaten yok, top surme yok...

Su an solda iyi gozukmesinin sebebi takim olarak oyunu yikabiliyor olusumuz ve Tolga'nin 2. forvet gibi araya girmesi. Bitiriciligini gelistirmis dogru ama o isleri yapacak 8'e cok net adam bulursun. Presi vs var adamin kabul ama solda Tolga'li bir sistem defolu bir sistem ve defosu yakinda cikacaktir.

Sagda Mariano olmasaydi cok goze batardi ama takim ataga cikabiliyor birsekil oradan. Sagi kitleyen takimlara karsi cozum uretmekte zorlaniriz Tolga solda iken.

Her ne kadar formda olursa olsun ilk kesik yiyen Tolga olmak zorunda su anki duzende.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen, spinazzola juve'ye dönüşü kesinleşmiş.

said:

“Asamoah ile zaten anlaşmıştık. Kulübü Juventus da son teklifimizi kabul ettiğini dün gece tarafımıza iletti. Bonservis 4.7 milyon Euro. Oyuncu ise yıllık 2.5 milyon Euro alacak.”

bonservis 10m falan deniliyordu, doğruysa baya iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Raylen said:

CthuLhu said:

applev0dka said:

5 değil 7

bu nasıl bir kafa hahahah

SÜPER KUPA DERSEK KABUL OLUYOR MU REİS Bİ GÜZELLİK YAP BE

mat 101
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

aynen, spinazzola juve'ye dönüşü kesinleşmiş.

said:

“Asamoah ile zaten anlaşmıştık. Kulübü Juventus da son teklifimizi kabul ettiğini dün gece tarafımıza iletti. Bonservis 4.7 milyon Euro. Oyuncu ise yıllık 2.5 milyon Euro alacak.”

bonservis 10m falan deniliyordu, doğruysa baya iyi.

Seneye sözleşmesi bitiyor, Dursun bakkal bile 10 vermezdi, gerçi 4.7 bile fazla sonuçta kontratının son sezonundaki takımındaki rotasyon oyuncusu

Onun dışında acil stoper de lazım. Serdar Aziz form tuttu ama sağlık durumuna güven olmaz. Ahmet Çalık ve Koray 4 ve 5. stoperler olabilir anca, Denayer'e çok sıcak bakmasam da stoper almadan kapatmamak lazım sezonu
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer doğruysa yönetim tudorla sene sonu btecek sözleşmesi için görüşme talebinde bulunmuş. Tudor teklifi sene sonunda görüşelim diyerek reddetmiş. Bunu duyan terim de hevelenmiş yakinen tanıdıklarına bu takım ben de olsa hem kadıköyde feneri yener hem de uefayı 2. kez alırdık demiş. çok kolpa haber ya
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...