Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

Kadikoy filan yalan abi hic kasmaya gerek yok. CL ceyrek final daha olasi herhangi bir zaman diliminde ki zaten su 18 yilda 2 kez ceyrek final oynadik :)

Muhtemelen Bela Gutmann curse gibi birsey bu Aziz'le alakali oldugunu dusunuyorum. Su 18 yilda degismeyen tek ortak payda Aziz oldu. Feneri son yendigimizde stad eskiydi, sonra parti parti upgrade oldu diye hatirliyorum o olurken de cakmislar buyuyu yapacak birsey yok. Aziz'n gittigi ilk yil yeneriz muhtemelen.

Bana daha ilginci Roma - Lazio geliyor. Ayni stadda oynamalarina ragmen Roma kendi evinde sayilan maclarda 30 yil filan yenememis Lazio'yu. Ha tabii beraberlik paso oyle acayip skorlar yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Tudor iştiyor ardayı. daha önce açıklaması vardı "arda gelirse rüya gibi olur" diyordu. ama arda ile çok sorun yaşarlar. bence de gelmesin arda. yani sadece GS değil türkiye de takip ettiğim herhangi bir takıma gelmesin. gelecek gol atacak secdeye yatacak . o pis sakallarından ter damlamasını izleyeceğiz. gene birilerine yürüyecek. gene gazetecilerle pağaz olacak vs..

Ha atletico daki arda gelecekse gelsin.
Sosyal ağlarda paylaş

"Di Marzio" said:

Asamoah, Galatasaray'ın yıllığı 3 milyon euro'dan 4 senelik teklifini kabul etti. Juventus onay verirse, transfer bitecek.

asamoah'ın menajeri geliyormuş yarın.
https://twitter.com/PapaAgyemang/status/897478958228398082

akaminko'da iyi gazlıyor. ne alakaysa ahaha
https://twitter.com/jville15/status/897526468934328321
Sosyal ağlarda paylaş

Baskanin aciklamalarina baktim da, bonserviste -15m zarardayiz maasta ise 60-65 bandindayiz dedi. Simdi hep dedigimiz one-off gider olayinda cok acayip bir sikinti yok bunlar pesin odenmiyor galiba anladigim kadariyla.

Onemli olan maas konusunda ise nasil hala gecen sene ile ayni seviyedeyiz bilemedim de simdi oturup bakmadim tek tek. Gecen sene 61m euroymus, bu sene de o civardayiz.

Klubun gelirlerini iyi incelemek lazim. Gecen sene gelirlerin min oldugu senelerden biriydi (muhtemelen bu sene bir nebze daha iyi olur) ona ragmen eger maas giderleri/sportif giderler, yani bizim herhangi bir sirket icin bakacagimiz operating income/EBIT eger dengede ise bu gayet iyi.

Isin finansman giderleri kismi apayri bir konu. GS'nun equitysi negatif biliyorsunuz efsanevi liability var. Ancak genelde operational income/loss sirketin faaliyetleri ile ilgili iken altinda olan kalemler genelde cap structure ile ilgilidir ki bunlar refinance edinir falan filan. Simd normal sirketlerde durum bu.

Eger Riva baskanin dedigi gibi operasyonel gelir/giderlerde kullanilmayip net debt i kisacaksa baya mantikli hamle aslinda. Cunku ust tarafin kendi kendini her halukarda cevirmesi lazim ama bu zaten boyle sanirim - konusmadan ben bunu anladim.

Eger durum boyleyse ki vaktim olmadigindan cok inceleyemiyorum, benden gecer notu aldi bugun yagli surat.
Sosyal ağlarda paylaş

Arda takım kimyasının ötesinde Atletico tedrisatından geçtikten sonra daha mücadeleci ve orta alan adamı oldu. Bizim 2 kanattan birinin skorer olması lazım abi. Feghouli müthiş adam, ama skorerlik yok. Şöyle Gervinho falan gibi bir oyuncu lazım, daha çok sol forvet

Onun dışında Asamoah çok iyi oldu. Tudor'un maçlarda 3-4-3 geçişleri olacaksa 4'lünün solu için tam o işin adamı
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...