Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

sabri, semih, cenk gitti, h.balta'yı sildiler, o da gidici heralde. Şu Emrah falan almışlardı kiraya verildi, geçen seneki kiralıkları da saymıyorum.

random yedek kaleci
serdar aziz
ahmet çalık
yasin
selçuk
sinan
eren
tolga

anca 8 kişi, ediyor. Sinan da gidecem diyor, gitse kalıyor tam 7.

Başka adam var mı? Benim aklıma gelmiyor. Ha bir de Koray Günter vardı da onu da saymasak da olur. Rotasyon yapacak adam yok elde.
Sosyal ağlarda paylaş

yıllık 1m euro alan sinan'ı 5'e falan satıp volkan şen'i de maks 1.5'a falan getirirlerse 2 yıllık kontrat ile eh denir.

sinan tam bir sinameki benim gözümde.

tabi cenk'i de 1'e satıyorduk sonra ogrendik gercegi. bunda da cikip sinan 2019'a kadar alacaklarının yarısından feragat etmistir deyip adama 2-3m euro verip yollarsak yerim o bonservisi ki tam dursunluk is yani.
Sosyal ağlarda paylaş

abi zaten ilk 18 için 7-8 tane kaliteli türk buluyorsun gerisini u21'den toparlıyorsun. gs'de o 7-8'in de kötü olması problem lel

fb'nin türkleri

volkan (k)
hasan ali
şener
köybaşı
topal
tufan
alper
ekici
salih
+6-7 tane daha tip, gs'den iyi gibi duruyor

bjk'nin türkleri

utku (k)
atınç
caner
gönül
necip
oğuzhan
tolgay
tosun

+ bu sene töre ve orkan çınar var, inler geçen sene vardı bu sene yok

bjk a kadrosunda bunlardan başka türk yok mesela (tolga ve pektemek sallanmıyor). net ve güzel yani, hepsi geçen sene ama az ama çok şl maçı bile yaptı.
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

en fazla 28 kişilik kadro oluyor, 14 yerli olması şart.

18 kişilik kadroda ise 7 yerli şart. 1'i kaleci olmak zorunda.

şu an mevcut yerliler.

eray (k)
ismail (k)
serdar
ahmet
koray
balta
camdal
selcuk
tolga
yasin
emrah
sinan
eren
volkan pala

muhtemelen buradan kiraya gidenler vs olacaktır.
tam yerli cöplügü suraya bak.

7 tane yazılacaksa;

kaleci, serdar, ahmet, selcuk, tolga, yasin, eren falan yazılır iste. + daha sinan, koray falan var ayrılmazlarsa.

ceza yok mu galatasaraya kadro sınırı 23-24 falan olması lazım
fenerin de var ceza
Sosyal ağlarda paylaş

"Dursun Özbek yönetimi, Ünal Aysal'ın aldığı oyuncuların satışından 42 milyon Euro (Yaklaşık 166 milyon lira) gelir elde etmiş."

gercekten kulubu batirmis kucuk baskan, bi de o zamanlar her sene gelen 50-70 milyon dolar futbol geliri falan cok kotu durumdaydik.

bu sene avrupadan kac para alacaz acaba, 2 yenilgimiz var bi 200 euro ateslerler.

neymis selcuk'a 3 vermis de kulubu batirmis.
Sosyal ağlarda paylaş

Satmasina laf yok da, adam futboldan anlamiyor, anlayandan da anlamiyor.

Tek tek bakarsak benim satilan oyunculara hicbir itirazim yok. Fakat takim muhendisligi, planlama, kisa-orta-uzun vadeli strateji filan bunlarin hicbiri olmadi geldiginden beri.

Komisyon vs olaylarina girmiyorum da klube kardesini sokmak filan boyle yonetilmemeli ya bu klupler. Halka acik sirket bakkal gibi yonetiliyor.

Su dernek/halka acik sirket yonetim bicimini incelemek lazim cunku Dursun gider X gelir, sadece secilen adamin iyi cikmasina bagli olmamali bu isler. Bastan oraya gelecek adamin yonetbilecek kalibrede olmasi gerekir.
Sosyal ağlarda paylaş

menajerlere herkes ekmek kapısı bu ülkede, menajere çalışmayan yok.

sıkıntı dursun'un zihniyette. ılgaz çınar bahsetmişti. açık açık riva'nın parasını başka başkanlara yedirmem diye dolanıyormuş ortada. radyoda açık açık sağlam kaynağa dayandırarak söylüyorsa onun gibi kaliteli bi adam olmuştur.

bu zihniyet tehlikeli işte. gitmeden bi şampiyonluk çakarsam şekil giderim; gerisinden banane diyordur köylü şuan tahminen. o yüzden pazarlıksız, direkt giriyorlar gibi geliyor her oyuncuya.

fener ve bjk bu kadar ince eleyip, sıkı dokuyup transfer yaparken gs'nin ki akıl mantık dolu işler değil. yani maddi olarak. yoksa hep dedim adamlar doğru adamlar aslında da kağıt üstünde de geri dönüş vs. yok, satamazsın, edemezsin...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...