Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

Kithnos said:

GS bu sene 5 ile 8. sıra arasında bitirir. Daha iyisi sürpriz olur.

Kithnos said:

Böyle giderse GS 6-7 seneye tekrar batar zaten. Bir ihtimal araya bir şampiyonluk sıkışabilir, ama zor ihtimal.

Liselilerin elinde oyuncak oldular.

https://www.youtube.com/watch?v=-xRmOhav_Eg

Son 5 yılda 2
Son 10 yılda 4 şampiyonluk kazandı bu takım. RVP geldiği yaz da şampiyon belli havasında girmişti bu forumlar. gene aynen böyle GS başlığı altında konuşuluyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

Bruma, Poldi, Sneijder'i gönderip Belhanda ve Gomis'i neredeyse onlar kadar maliyetlere alan yönetim tekrar GS'yi batırır. Şampiyon falan da yapamaz. Bir GS'li olarak böyle düşünüyorum.
GS liselilerin elinde oyuncak olmaktan kurtulursa, tekrar Avrupa'da alışık olduğumuz şekilde düzenli oynarız.
Sosyal ağlarda paylaş

Sinan da gidiyor Benficaya 4 milyon Euro bonservis.
Hayrullah da gelmiş 2. kaleci olarak.
Şöyle birşey dolaşıyor;

Bu temizlik harekatını + transferleri FT yaptırıyor. Operasyon bitince açıklanacak Tudor kovulup.

Mantıklı Bir teori yani gelir gelmez bu operasyona girişse kendi yükün altına girecekti + Hayrullah'ın gelişi ve Sneijderin gidişi ki kendi döneminde bile nerede oynatacağım diyordu aba altından.

Kısaca geçmiş olsun :((((
Sosyal ağlarda paylaş

FT orada teknik direktör değil yanlız dikkatinizi çekerim adam futbol direktörü, istediğini yaptırabiliyor aynı zamanda çok daha rahat. Onu bunu bırakıp bütçe sorunları çeken takıma niye gelsin yahu sırf gs li olduğu için mi. Aysal zamanında geldi de elindeki kadroya bir daha dönüp bakın :p
Sosyal ağlarda paylaş

FT egonun tavan yaptığı bir adam. Şu andaki görevi "basit" bir teknik direktörlük değil. Adam Türkiye Futbol Direktörü. Görev tanımı o kaddddddar geniş ki.

TÜRKİYE FUTBOL DİREKTÖRLÜĞÜ GÖREV TANIMI

Türkiye Futbol Direktörlüğü, Türk futbolunun gelecek tasarımında, ilgili kurum ve kuruluşlarla istişare ederek plan, proje ve programlar oluşturan ve bunları hayata geçirerek kısa, orta ve uzun vadeli sonuçlar almayı hedefleyen bir yapıdır. Doğrudan TFF’ye bağlı, dolaylı olarak ise akademik dünya, iş dünyası ve sivil toplum kuruluşlarıyla dirsek teması içerisinde bulunan bir oluşumdur. Altyapısından milli maçlarına, ülke ve bölge örgütlenmesinden, modern futbol anlayışının yerleşmesine kadar geniş bir yelpazede çalışan bir organizasyondur. 2014 yılında bu misyon ve vizyon ile oluşturulan Türkiye Futbol Direktörlüğü, Milli Takımlar ve Futbol Gelişim Direktörlüğü olmak üzere iki temel yapıdan oluşmaktadır

Türkiye Futbol Direktörlüğü faaliyet raporundan aldım.

Adam milli takımdaki kadrodan bizim mahalledeki direklere kadar her konuda söz sahibi.
Sosyal ağlarda paylaş

mascio said:

ha bir de wot döşeyip türkiye futbolunu kurtardığını iddia eden tipler türemiş burada. hadi birini biliyoruz uzun zamandır ne alaka anlamadığımız menajerlerle (kendi deyimiyle menejer) olan gereksiz muhabbetleri yüzünden boş boş transfer hikayeleri yazıyor da, sen nereden türedin be arkadaş?

türkiye futbolunda gerçekten hiçbir ışık yok çünkü sizin gibi bol keseden atıp tutan, üç beş gençle türk futbolunun geleceğinin kurtulacağını zanneden insanlarla doldu bu ülke.

maalesef dediğiniz gibi yürümüyor işler güzel kardeşlerim. hayal başka bir şey yani bir de gerçekler var.

dipnot: sabonis lafım sana değil, seni alıntılayınca sana gibi olmuş da üzerine alınma abi.

dipnot 2: ohen yanlış hatırlamıyorsam kalp hastasıydı zaten. sdfhjg amokachi 2 diye almıştık patates çıkmıştı.

Şunu da yeni gördüm.

Ben buraya wot yazarak türk futbolunu kurtaracak falan değilim. Benim menajer arkadaşım da yok. Spor basınında çalışan bir kaç meslektaşım var hepsi bu. Burada e=mc2'nin gerçek olmadığını kanıtlasam dahi hiç bir şeyi değiştiremeyeceğimi biliyorum.

İşsizim. Sözlük anlamıyla işsiz. İşsizliğimi evde sürekli bir şeylere bakarak ya da malum oyun oynayarak geçiriyorum. O baktığım bir şeyleri de kaynak göstererek anlatmaya çalışıyorum. Çünkü bir kaç abuk zubuk fantezi takılan haricinde nispeten düzgün bir şekilde spor konuşma şansım oluyor. WoT yazdığımda okuyan okur. Okumayan okumaz. Ama bu wotları işkembeden yazdığım söylenince de acayip tav oluyorum.

Bol keseden atıp tutmakmış.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...