Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

Celtics said:

ndiaye'nin 750 bin'lik 2 tane bonusunu menajere verecekmişiz mesela da adam o bonuslara hak kazanmadı. neye göre veriyorsun? ya da ndiaye'nin maaşı 2.750 4 yıllık ama 750'si her sene menajerin payıymış da adam 6 ay oynayıp gitti, oynamadığı maaştan alacağı paydan galatasaray'a ne?

kırmızı çizgi'nin tekrarını izliyorum, orada da söylediler bu payın peşin verildiğini osmanlıya
Sosyal ağlarda paylaş

programdaki kadrodan hazzetmem hiç..

ama serdar ali ve mehmet ayan'ın içerden aldığı bilgiler sağlam oluyor hep. yakınlar başkanlara yöneticilere. demirkoldan sonra 2. söyleyen biri fenerli biri gs'li aynı haberi geçiyor.

böyle bir çakallığa giriliyorsa zaten satılma ihtimaline karşı o parayı garantiye almışlardır.
Sosyal ağlarda paylaş

Mehmet Ayansiz Kirmizi Cizgi
Fuat Akdagsiz Spor Servisi baya zevkli aslinda...

Mehmet Ayan'in su 88-89 kadrosu, yok 3 subat 2015 saat 3:13 gibi gereksiz bilgileri sacma sapan esprileri filan..Cidden cok itici bir adam.

Serdar Ali ise bir o kadar iyi..Hatta bana gore su an TV'de acik ara izlemesi en zevkli adam filan olabilir..Yine bizim kafaya yakin, dedigini esirgemeyen cat cat soyleyen bir adam baya begeniyorum. Hani oturup yanyana sohbet edersin raki balikta filan oyle bir tip. Adam Bodrum'da yasiyor zaten.
Programi tek basina o goturuyor zaten.

Fuat Akdag gibi bir adam ise nasil NTV spor muduru olabilmis anlamak guc. Daha hata yapmadan onundeki haberi okuyabildigini gormedim. O zaman okuma kardesim. Sacma sapan dunya gorusu ve espri yapmaya calismasi da cabasi..Bazen bakiyorsun bu adamlar da deli para kazaniyor bu isten. Arada kalite olarak ucurum filan var yanindakiyle..
Sosyal ağlarda paylaş

Serdar Ali Celikler, Mehmet Demirkol, Ugur Karakullukcu ve biraz da romatiksen Ali Ece dinlemesi cok keyifli yorumlar yapıyorlar. Dogruları yanlısları falan bi yana en azından anlattıklarının altına saglam bir temel koyup yorum yapıyorlar. Hepsini dinlemek icin birine katlanıyosun. Birinde Mehmet Ayan, oburunde Fuat Akdag, digerinde Murat Ozarı... diye gider.

Sunların hepsini bi programa toplasalar da keyifle dinlesek.
Sosyal ağlarda paylaş

tam sotto'nun dediğini demeye gelmiştim ahaha

ilk görünce istemsiz olarak güldüm videoyu

GoT falan konuşunca boş boş sağa sola bakışlarını içeren videoları falan var efsane..

en son twitterda tenis izleyenleri eleştiriyordu, tek bildiği at yarışı olan bir adam, sadece 2li ilişkileri ile bir yerde hissi yaratıyor bende. Mustafa denizli'nin kankası, terim'in yaveri havası var adamda. içerden sağlam bilgi akışı var bu adama tek olayı o.
türk televizyon tarihinin en çok göt olan yorumcusu falan.
Beşiktaş-CL
GS-Tudor-Terim üçgeni falan bunla ilgili videolara bakın böyle ters köşeler yok.

serdar'ın bazen fenerli damarı tutuyor futbolun saha kısmı için saçma yorumlar yapıyor ama saha dışı futbol konusunda cidden çok iyi konuşuyor.

kırmızı çizgi çok geyik bu arada, daha çok sahada kalmak istiyorsan ali ece, uğur meleke falan dinlemek gerek, bir de karakullukçu gibi adamın A-spor'da ne işi var aklım almıyor cidden ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...