Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

Türkiye'nin altın jenerasyonu yine GS 96-00 arası dönemi. Ki o dönem başta o takımın yarısı satılık listesinde iş görmez gözüyle bakılan adamlardı Bülent falan. Bu listeye kupayı kaldıran kadroda yer almayan Tugay falan da dahil, final maçında oynayamayan Emre de. Arada kıyas yapılabilecek bir ikinci kadro yok. Ha, ikinciyi zaten tartışabiliriz de, birinciyle ikinci arasında fersah fersah fark var yine.

applev0dka said:

1 tanesi namağlup üst üste 3 şampiyonluk alan takımı sabri ile kıyaslayan adamın modluk yaptığı bölüme yazmaya ara veriyorum

Abartma sanatı ile aradaki hatayı gösterdim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Güzeldi de işte, yani insan bu kadar fetöcüyü aynı takımda vs görünce hani aklına illa ki geliyor ufak ufak gs nin lehine kararlar ile şampiyonluklara katkılar da bulunulmuş mudur? popüler futbolcular vs bu kadar içindeyken acaba hakemlerin durumu nedir vs. Bir de yönetimin genel kurulda direk fetöcüleri üyelikten atamaması sanki fetöye bir vefa borcu varmışta bu karar alınamamış gibi durdu
Sosyal ağlarda paylaş

tarihin en ballı kuralarıyla dünya kupasında 3.lük geldiği için mi türk tarihinin en iyi jenerasyonu oluyor? terim vs güneş tartışmalarında bu argüman savunuluyor da bunu bi netleştirelim istedim sdsddda. ayrıca dünya kupası kadrosundan gs geçmişine sahip olan hasan şaş ve biraz da ümit davala dışında performans verebilmiş pek oyuncu yoktu. bu arada hasan şaş, ümit davala, hakan şükür, hakan ünsal vsvs gs çıkışlı oyuncular değil.
Sosyal ağlarda paylaş

enrique said:

tarihin en ballı kuralarıyla dünya kupasında 3.lük geldiği için mi türk tarihinin en iyi jenerasyonu oluyor? terim vs güneş tartışmalarında bu argüman savunuluyor da bunu bi netleştirelim istedim sdsddda. ayrıca dünya kupası kadrosundan gs geçmişine sahip olan hasan şaş ve biraz da ümit davala dışında performans verebilmiş pek oyuncu yoktu. bu arada hasan şaş, ümit davala, hakan şükür, hakan ünsal vsvs gs çıkışlı oyuncular değil.

çok iyi ya. print aldım monitörün kenarına yapıştırdım.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu feto muhabbetinde bakilmasi gereken bir baska konu daha var mesela.

Hakan Sukur, Arif GS'ye futbolcu olarak yillarca hizmet etti ama dusununce herhangi bir teknik kadro, yonetim vs de kesinlikle yer almadilar. Mesela Hasan, Tugay, Umit, Suat bunlar birsekil klupte bir yerlerde yer alirken futbol ile ilgili bu ikisi gorev almadilarsa o zaman demek ki isin yonetimi ile futbolu ayirmak gerekiyor. Hatta jubile bile yapilmadi.

Daha once dedigim gibi 1998 yilinda isini iyi yapan adamini sirf fetocu diye nasil kovamiyorduysan, GS'de de Hakan Sukur, Arif'in gayet yeteneklerinden dolayi oynamis olmalari normal.

Ama GS'yi Feto ele gecirdi demek icin yonetimlere, yoneticilere bakmak gerekiyor. Oyle bir durumun da olmadigini biliyoruz. Senin fabrikanda calisan iscin fetocuydu diye fabrika fetocu olmuyor gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...