Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

selçük ne güzel içine etti iki tane mis gibi topun içine birden

5 dk önce ayağıma bastılar diye 2 saat yerde yattı izledi

antalyada bilmemkim yanından şut çekiyor herif ayağını bile uzatmıyor

kornerde uyudu kaldı

bu herif gsnin kaptanı, 60ta küsmesin iki de topa bassın takım nefes alsın diye oyuna giriyor, ilk iş pazubandı istiyor hahahaah
Sosyal ağlarda paylaş

selçuk değişikliğini anlamadım ya çok gereksiz bir değişiklikti.onun yerine feghouli yi alsaydı daha etkili olurdu antalyaspor u fazla büyütmüş gözünde çok rahat 3 puan alır çıkardık buradan.

neyse her hafta kazanıcaz diye bir şey yok bir hafta da tinerciler sevinsin ne olacak
Sosyal ağlarda paylaş

Top tam carparken vucudun durusu. Kosan adamin bundan daha kapali olma ihtimali yok.

Linnesin girisi felaket ona cat diye kirmizi verebilirsin birsey demiyorum da, bu tarz pozisyonlarin penalti olmasi sacma olur, futbolcularin kolunu kesecek halin yok.

Ha onun disinda maci Tudor verdi Antalyanin da atacagi yoktu da bizimkiler cok yaslandi, kayiplar olacakti elbette sicak hava kotu zamanda geldi.

Su ikinci yari Feghouli-Yasin degisiklikleri hele ki Antalya bu kadar acilmisken yapilmaliydi hic kontra hamle de yapmadi bekledi. Beklersen yersin, dersini alir umarim.
Sosyal ağlarda paylaş

rakip iyi olsa yenilsek neyse diyecem de göz göre göre verdik puanı. 50 dakka falan durdu takım. antalya'nın gol atmasını bekledik. gol geliyorum diyordu. selçuk girince böyle olması da normal. adam 2. golü de yediriyordu.

sırf 3m euro alıyor diye sokuyor. yasin'i fegouli'yi soksa maçı vermezdik. abuk subuk bir puan kaybı. belhanda çok sırıtıyor. azıcık bir şeyler yapması lazım. sneijder şu takımda oynasa neler yapardı.
Sosyal ağlarda paylaş

linnes'in pozisyon net kırmızı değildi bence. kasıtlı değildi, talihsiz bi timing hatası oldu ama hareket sert olduğundan verseydi de kimse bişey demezdi. serdar'ın pozisyon ise net penaltı. aynı pozisyonda top 1 metreden falan gelse kesinlikle değil derdim ama bildiğin 5 metre uzaktan geliyor top. zaten hakem muhtemelen görmedi, kaçırılbilecek bir pozisyon değildi çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

Bu mac ile beraber butun umitlerimi yedi bitirdi tudor. Adamın icinde bir anadolu takımı hocası var. Ve bunun ustune asla cıkamayacak. Oynadıgımız takım eksik bir antalya ve biz kendi 1/3 umuzde hucumu kabul ediyoruz ve bunu sadece 1 adet kontracı ile yapıyoruz. Ve bunu 60 dakika boyunca da yapmaya devam ediyoruz. Yapılan oyuncu degisiklikleri (sakatlık dısında) hepsinin ya oyuncusu ya da zamanı yanlıs. Tudor ile hic bir sey olmayacagının kanıtı idi gecen senenin bire bir kopyası su korkunc futbol.

Bu nasıl bişey ama :) Sanırım BUNU seviyoruz. Ben daha iyi bilirim diyecek bişeyler bulmayı, beraberce türk oyuncu ve TD küçümseyerek masturbasyon yapmayı çok seviyoruz.

Bu sıcakta
Bu nemde
Bu DEPLASMANDA
Milli aradan sonraki ilk maçta

HAYVAN gibi mücadele etti takım. Şu an ligin en çok umut veren takımı GS. Lider ve ligin üç favorisinden (üçüncüsü başakşehir) bence en güçlüsü. Yeni kadro olmasına rağmen kısa sürede çok uyumlu oynatmayı başarmış Tudor.

Madcow TD olsa doğruları yapardı ve HER deplasmanda all in attack ile hep (en az) 5 atardık sıfır puan kaybıyla şampi olurduk ama o günler gelene kadar bu futbolu az bilen Juventus gibi futbol kültürü olmayan bir kulübün ürününe tahammül edeceğiz artık napalım. MAdcow'a kadar elimizdeki en iyisi bu.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Rewendor said:

Apple Mete Kalkavan yönetimli bjk maçlarından sonra normal futbol kurallarına adapte olmakta bayağı zorlanıyor galiba :P

https://twitter.com/BatuhanBayazit/status/906948270559297536

https://twitter.com/_7Quaresma/status/906929645181915138

ilki direk kırmızı bile olur da, ikinciye penaltı diyorsun sen tabi ki klasik, orada vodka kafası devreye girmiş. şu el-kol-çarpma-oynama olaylarında türk taraftarlar o kadar anlamıyorlar ki, artık yazmayı açıklamayı falan da bıraktım. takılın.
Sosyal ağlarda paylaş

enrique said:

linnes'in pozisyon net kırmızı değildi bence. kasıtlı değildi, talihsiz bi timing hatası oldu ama hareket sert olduğundan verseydi de kimse bişey demezdi.

net kırmızı. adamı sadece engellemek istiyorsan önüne kayar çelme takıp düşürürsün, sarı kart alırsın. adamın bileğine taban sakınmadan kayarak müdahale edersen direk kırmızı tartışmasız. kasıtlı değildi bence de ama önüne kaymayı akıl etmeyecek kadar beyin fakiri yüksek ihtimalle o arkadaş zira önüne kayma açısı çok daha kolaydı o pozisyonda.
Sosyal ağlarda paylaş

top yakından gelse eyvallah doğal konum falan filan da.

2gsli 1 antalyalı 3 adamı geçip gelen bir top için bana doğal konum falan demeyin hikaye anlatmayın çok net elle kesiyor topu işte.

şu penaltı gelecek 30 hafta içerisinde size verilmesin görüşürüz zaten ne kafası olduğunu

elle oynamada ihlal olması için niyet önemli değil, sağladığı avantaj önemli.

ele çarpan topta da penaltı/serbest atış olabilir ama bizim insanlarımızda "çarptı" fikri var sokak futbolundan kalma. çok temiz penaltı şu
Sosyal ağlarda paylaş

Topu elle kesebilmen icin hamle lazim. Oldugun yerde kollarin vucuduna neredeyse yapisikken oraya gelen topu engellememe sansin yok. Bunlar futbolda hep oluyor hep olacak bu el konusu en gri konu zaten ama su tarz elin ozellikle vucuttan acilmadigi, hamle olmayan pozisyonlarda el vucuttan sayilmayacaksa her mac penalti calinir. Her harekette elini arkaya alamazsin orada takdir devreye giriyor iste. Hakem muhtemelen mudahele oldugunu dusunmemis. Ben de dusunmuyorum acikcasi.

Video hakem olsa consensus penalti cikmaz burdan.
Sosyal ağlarda paylaş

neyse tudor'a wake-up call oldu bu. bi havalara girmiştik, yenilmediğimiz iyi oldu muslera sağolsun. rakip sağ tarafa yaslandığımızı, soldan sıfır etkinlik ile oynadığımızı çözdü ona göre önlemini aldı, gs hücumunu kitledi. geçen maç sivas da nerdeyse kotarıyordu bunu. haftaya cam adam serdar, yetersiz linnes, mevkisi belli olmayan tolga yerine, denayer-latovlevici-feghouli ilk 11'de başlamalı.

selçuk'un gs'da bi işlevi kalmamıştır ya. şu maçtan sonra bir daha oyuna alırsa tekrar tudor'a sövebilirim. sinan-yasin'de mental sıkıntılar var ama selçuk bildiğin fiziken bitmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

her maçta çalıncaksa çalınsın ?

her maçta çalınır, öyle şey olmasın diye hatalı karar mı verilsin yani :D

bak ilk adam serdar olsa 30cm'den şu top gelse bir şey demem de, kaç metreden 3 adam geçerek gelen top, el de topun geçişini engellemeye yetecek kadar vucuttan uzak, senin vucudunu genişletiyor, yapışık falan değil yani.

yapışık olsa top geçer gider zaten. sen normalde kesemeyeceğin bir topu avantaj sağlayarak engelliyor musun ? penaltı
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...