Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Altcoin Genel

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

Ben soyleyeyim 50% sansla baslamistir

said:

Have been reading Empires of Light (about Edison, Tesla and Westinghouse).

Hadn’t realized that electricity, just as so many inventions after it, was ridiculed as a “toy for the rich” that would never benefit lower classes.

Sounds familiar? 😅
Sosyal ağlarda paylaş

Tyrion said:

yahu adam uzaya kargo firması kurdu, yakında pikniğe düğüne bile roket kiralayacak, tesla sı HyperLood u falan derken, solid şirket 21milyar dolar değerinde, bu lavukda daha ortada app. yok 15milyar $ değer mi olur.

Aynı cümleyi bu aralar çok sık kafamda kuruyorum ve içimi çok kuvvetli bir her şeyi satıp usd'e dönme isteği sarıyor.

Tron'dan gol yemedim ha. 1 ay önce yaptığım portfolyo 4x şu anda. Jackpot beklentisiyle kalmak da biraz salakça gelmeye başladı.
Sosyal ağlarda paylaş

Binance crypto'nun tarlabaşı resmen, götünden donunu alıyorlar 2dk.da, he sen de alabiliyorsun tabi :) Geçen ARN aldım 5900 sats,aynı gecesi 9k oldu, btc yukarı kafa kaldırdı dedim "al kârını çık sonra girersin yine" sabah kalktım, her cryptocunun sabah yataktan kalkar kalkmaz yaptığı gibi Blockfolio güncelledim, 48k görmüş :/

Ama her şekilde crypto best ya, başka hangi borsada 100$ entry ile Lambo hayali kurabilirsin ki sfdfggh.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...