Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

Rewendor said:

O da ayıp değil bana göre. Elenmeyle falan da ufak ufak seviyeli dalga geçilebilir, bir ayıp göremiyorum ben kupa resmi koymakta. Yine BJK GS maçında biri diğerini 5-0 yense mesela, o gece FB "Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu" deyip 6-0'ı koysa yine yerinde olur.

Zaten bu galibiyetlerin PR'ını en az yapan GS. 5-1'lik FB kupa maçı ve sırf yerli kadroyla çıkıp 5-0'lık TSYD BJK maçını hiç böyle mimletemediler tarihe. İkisi de lig maçı olmadığı için aynı ağırlıkta değildi ama yine fark ciddi farktı.

dalga geçme demiyorum hobi olarak yine geç..

ama 30 puan gerisinde kaldığın rakip,senin cezalı olduğun için gidemediğin avrupadan 8. penaltılar sonunda falan elenince paylaşırsan tepki de toplarsın, komik duruma da düşersin.

kimse gs'nin başarısını küçümsemiyor ama östersafdsafawfaw oluyorsun sonra işte

E daha güzel işte BJK orada daha vurucu bi cevapla psikolojik üstünlüğü de kapağı da yerleştirirdi güzel bi cevap verseydi (belki vermiştir takip etmedim). Ha, ligde öyle kötü giderken dalga geçmeye kalkmak riskli hareket, adamın cevabı oturtma olasılığı çok daha yüksek oluyor çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

son yılların modası bu.

nasıl gs hamburga elendigi gece aziz siteye kadıköyde kupa finali biletiniz bizden diye splash screen koyduruyorsa gs de bjk/fb elendigi an kupa resmini paylaşır.

yerel ligimizde puan farkına her hafta atıfta bulunan bjk elinde böyle bir avrupa kupası olsa sosyal medyada gırgır için kullanmayacak mı sanıyorsunuz? kullanacak ve 'vur admin vur ölmedi dsajfıa' diye geleceksiniz siz de. gayet normal şeyler bunlar artık.
Sosyal ağlarda paylaş

takim hazir degil
takim oturmamis
uyum sorunu var
daha alisamadi abisi

bu bahaneler pendikspora ostersunda yakisir arkadaslar kendimizi kandirmayalim hazirlik kampi denilen surecte bos yapmislar resmen tamam kenyaspor bos takim degil ama bu kadar kolay pres yiyip top yaptirirsak ŞL de fln pek sansimiz olmaz yani
Sosyal ağlarda paylaş

burda söyle de bir durum var, Şenol hoca da kamptaki röportajda söyledi.

"takım hazır değil, hazır olması da iyi olmaz" gibi bir şey söyledi.

şampiyonlar ligine daha 1 ay zaman var, erken form tutan takımlar erken patlıyor, özellikle yaşlı bir kadroya sahipse, bunu çok gördük. geçen seneki osmanlı en büyük örnek, ilk yarı rüzgar gibi estiler, 2. yarı yürüyecek halleri yoktu.

biz ise 6. 7. hafta gibi açılmaya başladık ve performans sürekli artarak devam etti.

o sebeple takım açılacaktır zamanla, şimdi sezon başı form tutup 20. haftadan patlamak hoş olmaz, CL maçları ile zirve yapıp o seviyelerde performansı tutmak çok önemli.
Sosyal ağlarda paylaş

Stoper transferi olmayacak demedi o bölgede eksiğimiz var dedi.Özellikle Atınç sakatlandığı için.

Dün benim söylediğimin aynısını söyledi Gökhan Töre sakatlanmasa Lens'i almazdık dedi şu an.

Ayrıca Türk oyuncu sıkıntısından bahsetti. Galiba yerli oyuncu transferimiz veya transferlerimiz olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Takim hazir degil vs de 2 senenin acik ara en iyisi Besiktas 2 senedir super kupayi birakiyor bu buyuk takima yakisan bir hareket degil kusura bakmayin. Konyaspor dedigin de en iyi 1-2 adamini kaybetmis zaten.

Winner olacaksan cikip catir catir sut kupasi da olsa alacaksin o kupayi derim ben, illa acayip form kasmana tutmus olmana da gerek yok birsey kaybetmezsin biraz daha iyi hazirlansan su maca. Ekstra efor sarfedip kupa alacaksin, onu yaptin diye 1 ay sonra CL macinda ayaklarin tutmayacak mi nedir. Kupa almak icin kuruluyor bu takimlar.

Buyuk takim ciktigi her macta her kupada ciddiye alarak kazanmak icin oynar. FT'nin efsane 2000 TK finali Antalyaspor soyunma odasi konusmasi aklima geldi. Severiz sevmeyiz ama yuzde yuz hakliydi.

Gs'li olarak Besiktas acisindan yorumum boyle. Ha su comarlardan asiri nefret ediyorum baskanlari da dahil ondan Konya'nin almasina hiic sevinmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

öyle olsa gs östersdasfa'u elerdi.

her ne kadar takımların isim ağırlığı olsa da, günlük form çok önemli, ki çoğu takım performansını avrupa kupalarında pik yapacak şekilde ayarlıyor hazırlıklarını falan.

hani tamam büyük takımsan her maçı kazanmaya oynayacaksın falan filan da, bu kupanın da bir ağırlığı yok o kadar, o yüzden çok da kızamıyorum hocaya takıma falan.

geçen sene 2 gs bjk 1 kupa kazandı hangi taraf daha mutlu oldu ?

kupa sayısına +1 ok başka ?

10 sene şampiyon olalım 1 kere süper kupayı almayalım, performansımız ligde bizi götürsün yeter.

kupadan çok beni üzen k*nyalı çomarların sevinci oldu başka bieşy değil, bakanların kutlama twitleri falan filan
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam da niye birinden biri olsun diye dusunuyorsun ki. Bunlar ayri kulvarlar degil. Tek mac yapiyorsun iyi buyuk takimsan cikip catir catir alirsin. Winner olmaktan kasit o yani.

Barca zamaninda dandirik International kupasini bile aliyordu bir sekil - futbolcunun isi zaten bu herhangi birsey kaybetmiyorsun. Kimse sezonu erken ac demiyor bunun icin. Konya boyle birsey yaptiysa bilemem.

GS form tutmus olsada o kadroyla o sistemle Ostersunds u 50 mac yapsa yine eleyemezdi de sfds/
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...