Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

Maliyetinden bağımsız negredo kapasite olarak çok iyi adam. Cenkle falan kıyaslanmaz. Cenk bitirilebilcek pozisyonlarım adamı. Pozisyon varsa ve günündeydr atar, pozisyon yoksa macta adını bile duymadan bitiriz.

Demba ba, gomez ve abounun fark yaratma sebebi bunun üstüne koymuş olmaları. Cenkin kafası çalışmıyor o açıdan. Ne bir çalım atıp gol atma olayı var ne de alan boşaltıp asist yapma ne de crtical hit vurup pozisyon yokken bile gol atma becerisi var. Tüm bunlara rağmen gecen sene 20 gol atması senolun iyi oyun planına borçlu, geçen sene gs veya fbde olsa o kadar gol atması mümkün değil. Ama tüm bu özellikleriyle iyi bir ikincil forvet oluyor. Fazlasını beklememek lazım.

Negrodoya gelirsek, tam bir kapalı kutu sddfgh
Hedefsiz gelir ve hiç sorumluluk almazsa bi boka yaramaz. İkinci almedya çilesi yaratır bize dfg Ama milli takımda costayı kesmeyi kafayı koyup şenolu dinler ve sistemin parçası olursa, ligde resital izletebilir. Arkasında sosa olsa gomezin üstüne bile çıkabilir ama talisca asistci bi adam değil o ciddi dezavantaj. O yüzden iyi mi kötü belli değil transfer olarak. Ama bu riski alan yönetim eleştrilmez. Böyle bir kapasiteye bu risk alınır.

Lens için de iyi transfer olur diyemiyorsun. Fenerde yokluktan yıldız rolünde oynadığı için gayet üretkendi fakat istediği kadar topla oynamakta özgürdü. Bjkya gelirse o rolde oynaması imkansız. O kadar süre alacağı da garanti değil. Bence q7 yerine geçse daha verimli olur takıma ama şenol q7yi asla kesmez geçen seneki performanstan sonra. Lens negredo talisca ve q7 dörtlüsü de hem hücüm hem de defans açısından korkutucu. Lens olmasa da olur bence ama olursa da hayır dememek lazım.

En önemlisi bi stoper ve bir dmc daha almak lazım bence. Benfica, lyon gibi dinamik takımlar atibanın içinden geçiyor malesef. Ya da bir stoper de olabilr, pepe dmc de oyanabilir yeri geldiğinde.
Sosyal ağlarda paylaş

işte o bağlantı için medel istiyoruz da dur bakalım. gerekirse atiba yerine oynatırsın dinamik takımları biçer, gerekirse stopere çekersin pepe yanında duvar olur orta sahada oğuzhan tolgay talisca kullanırsın.

kanatta çok eksiğiz bu arada ve pasör kanadımız yok. babel şutör adam, quaresma da orta yapıyor sürekli. lens asıl pasör kanat oyuncusu. 20-30 metreden 1 metre yükseklikten kavisli kestiği ortalarla negredo'ya çok gol attırır. bu yüzden lens lazım ki sayısal olarak bile eksiğiz bu kadar maç yapacak takımda 3'ü üst düzey 5-6 kanat oyuncusu olmalı bence.

keza aynı şekilde talisca pasör olmadığı için defanstan pepe, ortada oğuzhan / tolgay sürekli kaçırması lazım negredo'yu. pozisyon hazırlandığı sürece bu adam atar.

Sosyal ağlarda paylaş

senede 4-5 civarı atıyor kasadan ahmet bulut, hayrına yapmıyor bu işleri de taraftar kahraman ilan ediyor işte 2 isim görünce sadfsdaf

yönetiminde işine geliyor. bağlantılarına mahkumlar.

ama ben mendes bjk'yi tokatlarken de burada yazmıştım. menajere çalışmak kötü bir şey değil eğer kontrol senin elinde olursan.

x paran var, onun istediği y parayı değilde kendi şartlarında x'i vererek doğru adamları alıyorsan ve kontrol sendeyse kısacası menajere para yedirmekte sıkıntı yok.

ahmet bulut ile ilişkimiz bence şuana kadar gayet iyi. ha sevmiyorum menajere bu kadar çok paranın yedirilmesini ve ben olsam böyle olmazdı ama kontrol edemediğim bir şey, engelleyemem vs. ben kimim ki. O zaman ses kes, vurgun yoksa mendes-vari de okeylerim.

Bunun yanında Ersan ve Demba'yı Çin'e kitleyen de mesela Ahmet Bulut'tu. Satışlarda da katkısı büyük ki satmak istesek daha çok adam satarız bağlantları sayesinde.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...