Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

Ayrıca beinsports'un haberine göre Abdennour içinde Valencia ile görüşüyormuşuz.

2 sene önce 22 milyon euro saymışlardı. O dönem Avrupa'nın en formda stoperlerindendi, bayağı sağlam yatırımdı da Valencia da çöpe döndü.

Monaco'daki haline dönerse burada müthiş transfer olur. Bildiğin sonsuz potansiyel var adamda.

Stoper transferine normalde karşıyım Medel-vari çok mevkiili olmadığı sürecede Valencia veriyorsa bir şekilde direkt kapılmalı.
Sosyal ağlarda paylaş

valencia tam bir maden şu an, ffp nedeniyle çok zor durumdalar bizimkiler iliğine kadar sömürmek istiyor. taraftarları bizim gibi oyuncu satılsın da oyuncu alalım diye bekliyor. dertleri bonservisten ziyade yüksek maaşları.

3m bonservise anlaşılmış negredo için bunu 3 yılda ödemeyi teklif edecekmiş bizimkiler lel

abdennour da böyle taksitli felan alınabiliniyorsa gelsin valla

lens için de bayağı ilerlemiş pazarlıklar da son anda fb'nin araya girmesini bekliyorum ben
Sosyal ağlarda paylaş

Lens'e salça olabileceğini sanmıyorum Fener'in bu saatten sonra. Lens'i alırlarsa Forvet transferi zora girecek çünkü.

Negredo+Lens+Sağlam bir defans ve olur da Atiba'yı yedeklersek (zor ama Medel) son senelerin en dengeli kadrosuyla başlayacağız lige:

Pepe+transfer+Tosic+Mitrovic kalite olarak da derinlik olarak da güzel. Pepe sakatlanmazsa iş yapar.

Bekler Adriano+Caner+GG+Beck. GG eğer geçen sene ikinci yarı performansına yakın bir form tutarsa bu da sorunsuz.

Oğuzhan+Atiba+Tolgay+Transfer+Necip: Bu da güzel. Yalnız transfer yapmazsak Atiba'nın pili yetmeyebilir bu sene.

Talisca - alternatifi yok. Sakatlıkta mecburen 433'e dönmek zorunda kalabiliriz

Babel+Lens+Quaresma+Orkan+GT: Gayet güzel. Her ne kadar Lens ısrarını biraz gereksiz bulsam da Quaresma'nın kendine çeki düzen vermesi için rekabet oluşturacak bir kanat bulmamız şarttı.

Negredo-Cenk: Negredo proc'larsa gerçekten çok güzel işler yapar. Cenk'ten de bir MG senesinde olduğu gibi çok güzel kenardan gelip performans gösterebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

negredo eğer maaşı 2.5 milyonu aşmıyorsa gayet iyi transfer, bonservisine 2 milyon verecekmişiz de ahmet bulut getiriyor, kendi payını eklemişltir 3.5 milyondan aşağıya imza attırmaz kulübe.

maliyetine oranla bence iyi bir transfer değil. umarım 25+ atar da değer en azından.

ben hep diyorum. cenk'te 3 gr beyin olsa negredo gibi bir adama zerre dilenilmez. negredo'nun yaptığı her şeyi cenk'te yapıyor bir tek mental istikrarı yok. yoksa neredeyse aynı profilde adamlar. hatta bence cenk bir tık daha iyi aslında kanatlara da adapte olabilmesinden de yetenek = mental istikrar değil işte...

umarım beklentileri karşılar. daha iyi forvet, daha iyi değilde daha farklı tipte bir forvet lazımdı beşiktaş'a.

tek beklentim 25 + atsın, gol kralı olsun başka bir şey değil. yapabilecek potansiyel var.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...