Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

Konusma etik degil, geregi de yok. Profesyonellik trde var olan bir sey degil zira. Tum bunlari gectim, Demba Ba ne abi. Dedeler takimi mi kuruyoruz yahu? Forvet hattina bak, Negredo, Love, Demba ba.

Aboubakara gerizekali oldugu icin laf ediyordum mumla aratir hale getirdiler. Yaptiklari yapacaklari isi gercekten...
Sosyal ağlarda paylaş

Göztepe'nin düşüşündeki baş sebeplerden biri de Demba bu arada, takım yapısında Jahovic'in dinamikliği ve yıpratıcılığı harbi büyük rol oynuyordu. Gitmesiyle Göztepe'nin düşeceği çok belliydi de Demba da o rolü oynayamayınca takım; ona göre oynamaya çalışmaya başladı. Bu da genel oyunlarını bozdu.

Hani zaten total kalitesi düşük, eninde sonunda ligin ikinci yarısında tempo kaybedecek takımın düşüş hızını resmen 2 katına çıkardı.

Şimdi de ağlak BJK taraftarı aralıksız ağlıyor diye gidip Demba'yı alacağız.

Gerçi dedikleri gibi o bence Göztepe'ye imza attığında zaten BJK'ye alınmıştı, anlaşılmıştı bile ama neyse... Rezalet transfer olacak Demba'yı deli gibi sevsem de. Hani elimizde Love olmasa kulübe böyle adamlar da lazım derdim de neyse cidden...
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen Jahovic komple forvetti. Demba Ba'nın tek olayı şu an şut gücü, o konuda bir eksilmesi yok, ayağına oturdu mu yapıştırır. Fakat BJK'de artık işi yok bence, şu an takımın ihtiyacı taktikte radikal bir değişiklik ile Talişka'yı kaybedeceklerini varsayarak Negredo'lu 4-4-2'de oynayacak skorer bir striker.
Sosyal ağlarda paylaş

günü kurtarmaya gerek yok işte, öyle bir sıkıntısı var bu kafa yapılarında. gün zaten bjk'nin günü, kadro kaliten yeterli.

burada oynatamayan, yardımcısının yarısı etmeyen bi adamın yetersiz hocalık becerileri yüzünden reçete sürekli yanlış yazılıp; sürekli yanlış tedavi uygulanıyor.

kangreni ufakken kesip atmadığın sürece yayılmaya ve zarar vermeye devam edecek bu yeni politika.

ha bu politika menajerlerin işine geliyor, onlar gazlıyorlar büyük ihtimal herkesi ve paraya para demiyorlar. besliyorlar da tahminen işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Bjk taraftari neyi tartisiyor anlamadim? Sene basinda 2 tane patates Al takimini yenince havalara girdiniz ama Ridvanin guzel bi lafi var konuyla ilgili.
2 yildir ligde takim yoktu at kosturdunuz ama biraz gs cikinca dagildiniz.
Seneye Fener de gelecek gumbur gumbur. Ibb zaten iyi takim.
Artik serefli 3. Luk bile zor gozukuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

TheGreatWall said:

Bjk taraftari neyi tartisiyor anlamadim? Sene basinda 2 tane patates Al takimini yenince havalara girdiniz ama Ridvanin guzel bi lafi var konuyla ilgili.

yaw he he
takım kendini şlye odaklamasaydı görürdüm sizi ben
neyse bu sene tr bizde nasipse
Sosyal ağlarda paylaş

TheGreatWall said:

o biraz çıkan gs ye 3 attık birde 10 tane net kaçırdık anlat anlat güzel oluyor. 2 tane Al takımı dediklerin hangisi acaba österbilibili mi yoksa vardar ovası mı ? hatırladığım kadarı ile onlara elenenler Gs ve fb idi .
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...