Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

Stringray said:

öyle bir şey demedi zaten, millet velveleye veriyor ortalığı bilinçli olarak

said:
gazeteci : beşiktaş, demba ba'yı alacak mı?

fikret orman : daha konuşmadık. hele bu maç evvelinde rakibimizin bir oyuncusu olduğu için bunları konuşmak doğru değil. konuşmayalım, bu konuyu kapatalım.demba ba beşiktaş'ın bir evladıdır, o da hep böyle hissediyor. beşiktaşlılar da öyle hissediyor. biz de böyle hissediyoruz. sezon sonu geldiğinde bakarız.

sen mi bizi k*r*z yerine koyuyorsun ntvspor mu??

said:

Demba Ba'nın çok önemli bir oyuncu olduğunu vurgulayan Orman, "Geçen sezonki sakatlıkları oynamaması için bir nedendi. Şimdi kontratı da bitti. Demba Ba'nın önümüzdeki sezon Beşiktaş'ta oynamasını istiyorum." ifadelerini kullandı.

gerci 2 yilda bir bile bile gelip dezenformasyon yapan insanlar da var burada, F.O'nun ne dedigi umrumda degil ama 2 paragraf gorup isine gelenin kopyalanmasi burdakilerin aklina ve zamanina hakaret.

Proof by example bakin burda dememis, demek ki dememis.
Sosyal ağlarda paylaş

beinsports videosunu izledim ben bir şey kopyalamadım, senin yazdığın kısım haberi yapan kişinin rephrase'i. herifler o kadar usta ki bu işte adamın dedikleriyle azıcık oynayıp cümlelerin sıralarını değiştirerek çok farklı şeyler söyleyebiliyorlar. o yüzden videoyu izleyin bu tür haber metinlerini pek sallamayın.

sardalya said:

gerci 2 yilda bir bile bile gelip dezenformasyon yapan insanlar da var burada, F.O'nun ne dedigi umrumda degil ama 2 paragraf gorup isine gelenin kopyalanmasi burdakilerin aklina ve zamanina hakaret.

Sosyal ağlarda paylaş

farklı bir niyetle söylenmiş olsa bile bugün konuşması saçma. fiko'nun kendisi "defalarca gs böyle yaptı" diye laf edip, biz de böyle olmaz diye ağlamıştı.

hani zaten herkes diyor, form tutsun diye göztepe'de maaşını bile bjk veriyor lafları dönüyor. sezon sonuna kadar sözleşmesi zaten, gelecek bjk'ye falan diye de olsun yani.

kiralık vermişsin bile dememen gerek şu maçtan önce şunu kendin ile çelişmemek için.

fiko genelde boş konuşuyor laf yetiştirmeye çalışırken ama bazen hiç beyni çalışmıyor. o anlardan biri net şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

farklı bir niyetle söylenmiş olsa bile bugün konuşması saçma. fiko'nun kendisi "defalarca gs böyle yaptı" diye laf edip, biz de böyle olmaz diye ağlamıştı.

hani zaten herkes diyor, form tutsun diye göztepe'de maaşını bile bjk veriyor lafları dönüyor. sezon sonuna kadar sözleşmesi zaten, gelecek bjk'ye falan diye de olsun yani.

kiralık vermişsin bile dememen gerek şu maçtan önce şunu kendin ile çelişmemek için.

fiko genelde boş konuşuyor laf yetiştirmeye çalışırken ama bazen hiç beyni çalışmıyor. o anlardan biri net şekilde.

Durup duruken demedi ki sordular Dembabayı tansfer edicek misin diye? Rakibimiz oldugu için henüz görüşmedik demiş adam daha ne desin?
Sosyal ağlarda paylaş

Transfermarkt haberi ile klubun ne alakasi var. Burada Baskan'in konusmasindan bahsediyor insanlar.

Ha bence boyle seylere takilmak bir tek Turkiye gibi insanlarin birbirine guvenmedigi yerde olur o ayri. Yurtdisinda adamlar seneye gidecegi klube bile catir catir oynuyor, ki Ba da oynayacaktir muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yok, o kadar de geç.

Olayı bizim evladımız, severiz ederiz'e çekersen her türlü spekülasyonun önünü açarsın. Dediğim kapıya çıkar olay.

Bak mesela FT, malzeme vermemek için şuan 1 kelime bile etmiyor resmen. Niye çünkü biliyor lafları çekilecek vs. ya da ilk terslikte ki terslik çıkma ihtimali yüksek olduğunun farkında, yüzüne vurulacak vs...

Ama olası şampiyonluktan sonra açacak ağzını vuracak masaya herkes biliyor. Şovunu o zaman yapacak.

Azıcık politik davranmak gerek bu işlerde, Fiko zerre anlamıyor bundan.
Sosyal ağlarda paylaş

Stringray said:

said:

fikret orman : daha konuşmadık. hele bu maç evvelinde rakibimizin bir oyuncusu olduğu için bunları konuşmak doğru değil. konuşmayalım, bu konuyu kapatalım.demba ba beşiktaş'ın bir evladıdır, o da hep böyle hissediyor. beşiktaşlılar da öyle hissediyor. biz de böyle hissediyoruz. sezon sonu geldiğinde bakarız.

söylenen laf bu mu? buradan mı şikeye yürüyorlar? bi de bunu sözüm ona Beşiktaşlılar buraya taşımış.
Sosyal ağlarda paylaş

Raze said:

Stringray said:

said:

söylenen laf bu mu? buradan mı şikeye yürüyorlar? bi de bunu sözüm ona Beşiktaşlılar buraya taşımış.

Ahaha adamın canlı yayında konuşmasını da konuşmadı öyle diyip değiştirmek paha biçilemez olmuş...

https://twitter.com/IsVerinIseyelim/status/981858313804701696?s=09
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

Raze said:

Stringray said:

said:

Ahaha adamın canlı yayında konuşmasını da konuşmadı öyle diyip değiştirmek paha biçilemez olmuş...

https://twitter.com/IsVerinIseyelim/status/981858313804701696?s=09

Aynen öyle ya, şurayı okuyunca abartıyorlar sandım ben de. Az önce TVde konuşmasını banttan gördüm. Transfer haberi her zaman çıkabilir ama transfer haberi değil bu. Kötü niyetli bir açıklama.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu ülkenin basınına 1 cümle kurarsın; öznesinden, tümlecinden, yükleminden tutup 3 ayrı anlam çıkarırlar, herkes işine gelen şekliyle yorumlar. Ama Fiko'nun demeçlerini dinledim. İlk başta güzellemeler yapıp sonra konuşmak doğru değil demesi çok iyi asdjfsjdf

Bu ülkede direkt belgeli şike yapıldığı için artık bu demeçlerin ne kadar etik veya kurallara aykırı olduğunu ben çok takmıyorum ya. Fiko seviyor konuşmayı, Vodafone'da Demba Ba bize yazmasın diye algı da yürütmez herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

Demba'nın götünü kaldıracak hali yok ya, geldiğinde güzel vuruyor eyvallah da normalde BJK savunması ikram etmedikçe bizim maçta pozisyon bile zar zor bulur.

Şimdi mesela pasif bir performans sergilemesi %90 ihtimalli adam hakkında sen maç öncesi böyle konuşunca, olması gereken işte olağan olay gerçekleşince de bu polemiğin iki katı oluşacak.

Bu daha iyi dalgaydı yani. Maçta şansa falan gol atıp, fiziksel handikabını vs. maskeleyemezse o zaman ortamdaki şenliği görün.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...