Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

yerde yatıyor diye ağlamıştı o maç gsliler bir de sdasfasfa

tutarlılık işte babel kırmızı bu sarı

gerçekten çok tutarlı

gidip 2 hafta önceki maçı örnek gösterip gomis diyince ya ama konu tutarlılık demek efso sdasfsafas

2 hafta onceki maci ornek gosterdim cunku o pozisyona yaptiginiz yorumlar ile su pozisyona yaptiginiz yorumlar farkli.

Benim Gomis ile ilgili bir yorumumu gordun mu?
Sosyal ağlarda paylaş

Babel salak hareketi ile yaktı takımı. Çok tartışmaya gerek yok.

Ama takım da lig maçlarında net bi şekilde sallamıyo, belki bu maçtan sonra birşeyler degişir.

Ha bir de geçen sene Lens Q7'den iyi diyenler tespit edilip uzaklaştırılsın futbol bölümünden, Q7 bambaşka bi seviyede oynadı, adam her top geldiginde tek başına tehlike yarattı.
Sosyal ağlarda paylaş

bide normalde adam as kadroyu 2-0 one gecmeden bozmazdı, devre arası negredo ve lens antrenmanlarda cok iyi falan dediler sanırım ondan ilk 11 i böle yaptı, q7/babel baslasak daha farklı bi maç izlerdik diye tahmin ediyorum

gs topiğinde dedigim gibi, takım oyunu çok farklı bişey, istersen dünyanın en iyi oyuncularını al uyum-takım calısması olmadan olmuo. belliki bizimkiler alısmıs q7 nin orda bosta bekleyip defansı alçıya almasını. lens yapamadı onu

zaten 4-4-2 nedir
negredo + cenk deplasman için hataydı bence, en kotu babel oynamalıydı.. zaten negredo + cenk yan yana toplasan 60dk oynamıstır

heycan aradı senol güneş tutmadı..

çok gereksiz bi 3 puan bıraktık ankarada
Sosyal ağlarda paylaş

enrique said:

valla gençler çatır çatır yendi. ne yere yatıp zaman geçirdiler ne de çirkefleştiler. ders niteliğinde maç oldu. quaresmasız bjk max 4.lüğe falan oynar. lig de büyük ölçüde bitti bu maçtan sonra. tabi gs bu hafta puan kaybederse o zaman işler değişebilir. bir de canerin sol çaprazdan attığı aşırtma gol olsa baya ii gol olcaktı ya yazık oldu.

Ligin erken bitip zevksizleşmesine müsade edilmez. Bi ayar çekerler.
Sosyal ağlarda paylaş

ZAAAA

Lig bitmedi de bu ŞG ile bu sene sonunu göremeyiz. Adamcılığı ve egoistliği tavan yaptı yine, bu sene düzelmez tahminen.

İnatla Negredo'yu çıkartmaya devam ediyor. Babel ve Quaresma'yı birlikte almasında da sıkıntı yoktu bence de aslında ama orada çıkan son adam Negredo olmalıydı. Ki kendi tarzında olmayan bi yerde oynamasına rağmen hem fizik olarak, hem de pas istasyonu olarak harika iş yaptı.

Oğuzhan kendi bile niye oynadığını bilmiyordu tahminen, yorgunluktan pas atamıyordu. Suratından belliydi, 75 dakika tuttu 75...

İnadına sokayım artık senin hamsi, neyse bi yandan iyi oluyor.

camia'nın komple götü feci kalkmıştı. 12numara ayarında takılmaya başlayan gruplar vardı. bu sene bi tokat yesinler sonunda da kendilerine gelsinler.

1.5 senedir aralıksız ŞG'nin bu günlerinin geleceğini söylüyordum da darkreröererörö çekiliyordu. bunlar şg ile daha iyi günleriniz değerini bilin.
Sosyal ağlarda paylaş

tek anlamadığım bu adam niye napoli maçlarına, leipzig'e falan çalıştığı gibi çıkıp şu lig maçlarına çalışmıyor. niye bu kadar egoist, niye bu kadar maç seçiyor?

1.5 sendir teknik açıdan sürekli eleştirsem de hep saygı duyuyordum şg'ye burada az çok yazdıklarımı okuyanlar biliyor da bu sene o saygıda kalmadı. İnanılmaz nefret etmeye başladım artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Vasfi said:

heycan aradı senol güneş tutmadı..

çok gereksiz bi 3 puan bıraktık ankarada

babel o aptal hareketi yapmasa maçı yine çevirirdik. aklınca dinlendirdi milli tkımdan gelenleri ama bu maç monaco maçından daha önemliydi aslında. Monacoya yenilsek bile sıkıntı yok, ŞLde rahatız ama lig daha önemliydi.

Tek umudum bu maçtan sonra takımın ciddiyetinin artması.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

tek anlamadığım bu adam niye napoli maçlarına, leipzig'e falan çalıştığı gibi çıkıp şu lig maçlarına çalışmıyor. niye bu kadar egoist, niye bu kadar maç seçiyor?

1.5 sendir teknik açıdan sürekli eleştirsem de hep saygı duyuyordum şg'ye burada az çok yazdıklarımı okuyanlar biliyor da bu sene o saygıda kalmadı. İnanılmaz nefret etmeye başladım artık.

Gençler maçına çalışacak ne var abi, adamlar 7 maçta 5 maglubiyet almış zaten. Ciddi oyna yeter. Maç seçeceksen de monaco maçını feda et, ona göre rotasyon yap, öyle bi lüksün var çünkü.

goldbären said:

aktiftablet said:

Belki akılları başlarına gelir de bundan sonra ligi de ciddiye alırlar.

hahahha keşke deplasmana gitseydin

Gitsem çevirirdik maçı, 2-2 yapardık en kötü ama henüz gerek yok. Ligin sonuna dogru kritik deplasmanlara saklıyorum o gücümü.
Sosyal ağlarda paylaş

çalışan çalışıyor, o 7 maçta 5 maç dediğin adamlar geldi kaleyi göstermeyen koyup yolladılar büyük avrupa ve uzay takımını işte.

çalışacaksın bu kadar basit, kolay maç yok. kolaylaştırdığın maç var.

bu küçümsediğin maç yüzünden bu sezon gs'ye şampiyon verilirse seneye AL'de artık Ozzy 150 milyon ak diye gezersiniz.

Asıl en bırakılmayacak maçlar bunlar, garanti 3 puanını al bekle kenarda.

bu kadar çomar bi adam.

gomez'in bjk'yi şampiyon ettiği tezimin yanına 2. senede takımı tamer tuna etmiş diye ekliyorum artık. o kadar net bu çünkü artık benim gözümde.
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

Ha bir de geçen sene Lens Q7'den iyi diyenler tespit edilip uzaklaştırılsın futbol bölümünden, Q7 bambaşka bi seviyede oynadı, adam her top geldiginde tek başına tehlike yarattı.

burdan itibaren tespit edilebilir bence.
https://forum.paticik.com/read.php?29,8687262,8688812#msg-8688812

burda da medel süper adam yauw tartışması var onu da haftaya tartışırız artk asdddsa

https://forum.paticik.com/read.php?29,8687262,8727760#msg-8727760
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...