Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

macera aramaya gerek yoktu ya. iyi oldu satılmadığı. zaten şu dk transfer yapmaya kalksak 5lik adama 10 falan verecektik. ayrıca cenk bu sezon negredo'dan çok daha faydalı olacak bence. negredoyu konyaspor maçında direk eledim ben. adam ayağına aldığı ilk topta rabona pas atmaya çalıştı, tam bir şaklaban. 35 gol atarım geyiği de cabası, 10 tane atsa kral forvetmiş helal olsun yönetime derim.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

gule gule andreas beck. duzgun bir insan. yolu acik olsun.

kendisini acamadigi ortalar, veremedigi paslar ve dusunemedigi pozisyonlarla hatirlayacagim.
+1 gercekten düzgün adamdı. Olcay gitti beck gitti. Medel pepe negredo falan geldi. Takımdaki deli&saklaban sayısında artıs düzgün adam sayısında azalma oluyor. Cok hoslanmıyorum bu durumdan hayırlısı.
Sosyal ağlarda paylaş

enrique said:

macera aramaya gerek yoktu ya. iyi oldu satılmadığı. zaten şu dk transfer yapmaya kalksak 5lik adama 10 falan verecektik. ayrıca cenk bu sezon negredo'dan çok daha faydalı olacak bence. negredoyu konyaspor maçında direk eledim ben. adam ayağına aldığı ilk topta rabona pas atmaya çalıştı, tam bir şaklaban. 35 gol atarım geyiği de cabası, 10 tane atsa kral forvetmiş helal olsun yönetime derim.

Cenk ile ikisi toplam 35 atsa yine çok iyi
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

DarKRideR said:

palace 12.5 milyon poundu ayda 520.000 pound, 24 ay şeklinde teklif ettiği için kabul etmemişiz.

Bu kredi kartıyla oyuncu alma işi nerlere gidecek bilmiyorum ama satıalbilirdi. Sonuçta ilk sene içinde euro hesabıyla 7 milyon gibi bi para gelmiş olacaktı ki ffp açısından baya rahatlatırdı.

Taksit olsa ne farkeder. O para senin kasana girecek. Her ay 2.5 milyon tl nakit akışı 24 ay boyunca. Güzel iş.

Satılmama sebebi taksitten ziyade yerine koyamama riskindendir. Striker yok striker. Gomis i bırakan Marsilya gidip Mitroglu'nun 50% tapusuna 15 milyon € baydı son gün. Ortalama üstü ST kapış kapış gidiyor.

Negredo'ya demek ki tam güvenmiyor Şenol. Cenk'i bırakmamasının başka sebebi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Güvense de abi Cenk giderse Negredo'nun arkasında sadece Pektemek kalıyor. Pektemek'i de istemiyordu.

Şenol'a göre bu minimum Ocak'a kadar 1 forvetle 3 kulvarda mücadele edecek demek oluyor. Hadi kupayı Pektemek ile götürürsün de iki kulvara sadece Negredo :(

Talisca'yı kaydırıp aslında deneyebilirdi +1 forvet olarak Sosa'yı alıp ama istemiyor demek ki.

Bunlar işte hep plansızlık.

Dortmund gidip Dembele'yi sattıktan bir gün sonra Yarmolenko'yu duyurdu. Adamlar para etme ihtimali olan adamları sürekli yedekleyerek gittikleri için fırsat ayaklarına geldiğinde kaçırmıyorlar.

Lemar'ı satıyor Monaco gidip Keita Balde'yi hemen alıyor mesela çünkü profil belli, oyun stili belli, giderse kimi alabiliriz belli.

Tamam bu dönemde forvet harbi sıkıntı da yedek forvetin için sıkıntı olmamalı bu kadar büyük. En kötü gidip bi genç gurbetçi falan daha kovalayabilirsin ne bileyim gidip Umut Nayır'ı falan çekip ligde kullanabilirsin.

Macera aramak evet ama şu para cidden çok büyük para ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçi diğer yandan Cenk'te sezona harbi çok iyi girdi. Bu performansını sezon boyunca devam ettirirse Ocak ve yazında benzer teklifler gelir.

BJK'liler halen Negredo kenarda oturuyor diye Cenk'e sövüyor ama geçen sene ile pek alakası yok. Bayağı bayağı üstüne koydu. Özellikle daha güçlü, yıkılmıyor ve topun değerini daha iyi biliyor.

Kalması da takıma net çok büyük avantaj yani o yüzden de bilmiyorum.

Yine de Cenk yani, 4 maçına güvenmezdim ben işte. Mental olarak nusretçikel31'e bağlarsa tekrar bi daha bu paraları da göremeyebilirsin çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

şg inat etmeyip negredo'ya biraz süren tanısa ne vereceğine bakılırdı ama lig başlayalı 1 ay oldu hala kapalı kutu seviyesinde adam bu nedenle güvenilmemesi normal.

artık tek umut cenk'in bu seneyi de iyi geçirmesi ve şl'de 1-2 tane akılda kalıcı gol atıp iyi performans verebilmesi.

pektemek, miloseviç, boyko, pedro ve aras beşlisinin de hala takım bulamaması komedi. hadi aras maça çıkmadı doğru dürüst, pektemek üçüncü forvet olarak duruyor kalan üçünün kontratlarından çıkılması gerekiyordu bu dönem.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi cenk iyi bir performansa sahipken neden kessin Cenki. Hayir zaten yakinda maclara dagitmak zorunda kalacak CLde basladiktan sonra. O zaman kendini gosterme imkani da olacak Negredonun. Bence sunu herkese uygulamamasi tek dert. Mesela Q7nin performansi hazir dusukken kenara cekip Lens'e yer vermesi, onun form tutmasi halinde de Quaresmanin kenarda yatmak zorunda kalmasi da guzel olurdu. Onemli olan oyuncudan alinan performans sonucta.
Sosyal ağlarda paylaş

öyle de işte transfer sezonu açıkken mümkün olduğunda değerlendireceksin herkesi. cenk harika bir örnek olurdu bjk'de yıldızlaşıp epl'ye giden bir futbolcu olarak, gelecek transferleri de direk olumlu etkilerdi. atıyorum enes gibi bir potansiyel topçu için avrupa'ya gitmek yerine bjk tercih edilebilir duruma gelirdi. stsl'den 15m üzeri bir transfer olmalı artık avrupa'ya bu limitin kırılması lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...