Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jahrein

calimero

Öne çıkan mesajlar

Black-ice said:

Malibu said:

Bizim Youtuberımız var zaten;

https://www.youtube.com/watch?v=uI5Lr3sdUYs

:D

eren resmen yaşlanmışsın lan 4 senede

Yav sorma.

Ben Eren'in 2005'teki halini de biliyom. Adam göz göregöre yaşlandı. Tamam 13 sene kısa bir süre değil. Ama ne biliyim. O kadar pis metalcinin arasında pırıl pırıl parlayan adamdı Eren.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

ben hala insanlar neden başkasının oyun oynamasını saatlerce izliyor onu bile anlayamadım.

şöyle düşün, senle oyuna giriyoruz ve beraber muhabbet ede ede oyun çeviriyoruz. eğleniyoruz, çıkıyoruz.

şimdi burada ben oyuna girmediğimi, ama senle o muhabbeti aynı biçimde kurabilmeyi istiyorum. bunun için sen oyuna giriyorsun, bana twitch yayını açıyorsun, ve senin oyununu izlerken bi yandan aynı şekilde muhabbet kuruyoruz.

insanlar oyundan değil, oyun içinde yapılan muhabbetten keyif alıyor. bir kişi oynayıp 100 kişi yorum yaparken curcuna oluyor. bazen oynayan kişi izleyenlere laf atıyor, geyik çeviriyor vs vs.

evet, saçma bişi,
ama "günümüzde arkadaşa ihtiyacım yok benim, facebook'ta 1000 tane arkadaşım var, sosyalleşme ihtiyacımı öyle gideriyorum" diyen kişilerin ne kadar yaygın olduğunu düşünürsek, çok da şaşırtıcı olmamalı.
Sosyal ağlarda paylaş

µh said:

esas oyuncu evi diye bbg evi tarzi bir sey yapmislar, birbirleriyle tartisiyorlar falan gorunce yerin dibine gectim resmen. firmalar cok guzel sagiyor valla milleti, egitimli kesimi bile sunlari izleyecek duruma dusurmusler gaming ayagina.

hiç duymadım neymiş bu?
Sosyal ağlarda paylaş

kim yapıyor bu muhabbetleri hiç duzgun muhabbete denk gelmedim

genelde aaa bişi anlatıcam biz cocukken bi dk abone gelmiş ahmet 3252 teşkkür ediyorum. neyse ne anltıyordum işte biz cocukken
OOOOO 50 dolar donate çko teşekkürler nurdenaz19_42
kız mı bu arkadaşlar
nurde kız mısın? özelee gelsene

diye gidiyor
Sosyal ağlarda paylaş

µh said:

esas oyuncu evi diye bbg evi tarzi bir sey yapmislar, birbirleriyle tartisiyorlar falan gorunce yerin dibine gectim resmen. firmalar cok guzel sagiyor valla milleti, egitimli kesimi bile sunlari izleyecek duruma dusurmusler gaming ayagina.

ney NEEEEEEEEEEEEEEEEY??????????????????

ulan bu ülkede neden her şey arabesk, magazin, varoşluk üçgeni içinde olmak zorunda? neden??????????
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...