Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jahrein

calimero

Öne çıkan mesajlar

bombilo said:

"şaşırmamak lazım" anlamını çıkaramıyorsan ne diyeyim.

abi şimdi biri "ya yutubda böyle salaklar varmış yeni gördüm" diyince buna cevap olarak
"HAYIRDIR HOCAM YOK MU SANIYORDUN" gibisinden bir cevabı hangi motivasyonla verdiğini anlayamadım.

koğuş nöbeti falan mı yazdılar üst üste 2-4? ne gerek var yani?
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

bombilo said:

"şaşırmamak lazım" anlamını çıkaramıyorsan ne diyeyim.

abi şimdi biri "ya yutubda böyle salaklar varmış yeni gördüm" diyince buna cevap olarak
"HAYIRDIR HOCAM YOK MU SANIYORDUN" gibisinden bir cevabı hangi motivasyonla verdiğini anlayamadım.

koğuş nöbeti falan mı yazdılar üst üste 2-4? ne gerek var yani?

iyide güzel abim o sana değil bone'un şu yazdığınaydı.

said:
gerçi recep ivedik'in "en iyi film" sayıldığı bir dönemdeki bir ülkede yaşıyoruz. çok da şaşırmamak lazım.

çık biraz dışarı dolan nefes al, bunalmışsın belli.
Sosyal ağlarda paylaş

gece gece oturdum okudum sdf. 7 yil oldu mu ya harbiden adam ban yiyeli? yaslanmisiz anasini satim. goruyodum arada forumda yazdiklarini falan bi aralar.

arada arkadaslar link atiyo bakiyorum ama genel olarak bana hitap etmeyen bir yayinci.
fakat cok iyi anlayabiliyorum neden boyle yaptigini, ben de bir donem yayin yapmistim boyle seviyeli, her sorana oyunu anlatarak vs., max concurrent viewer 100 falan olmustu. hele prime timeda comarlar yayini bi aciyodu direk bende cekirdek 5 kisi kaliyodu.
bi kac genc var, aradan yillar gecmis hala arada "abi yayin acmiyo musun? ozledik" falan diyolar asdsa.
baya ilginc turkiyede piyasa.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...