Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Logitech g502 mouse

sabonis

Öne çıkan mesajlar

kendi deneyimimi paylaşıyorum valla ki çok para çarçur ederim keyboard, mouse a baya bir ürün elimden geçmiştir. g502 en memnun kaldığım ürün oldu ama tabii benim ağır mouse seviyor olmamın da etkisi var. onun dışında built quality, sensör falan uberalles zaten, soru işareti bile yok ki fiyatını düşündüğünde niye ayrıştığını anlıyorsun işte.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

http://i.imgur.com/IRu7OnD.png

claw grip mi kullanıyorsun sen zipzip?

clawla palm arasi benim. bu yuzdenevga harikaydi mesela. autobot gibi yukselip alcaltabiliyodun vuk diye oturuyodu. onun da simetrik olmasi sikintiydi iste.

Otuslara baska bi sey de atasam illa basicam. dpi degismicek silah degisecek hic olmadi. Bi gerideki tus takimi da bas parmak kanseri yapmisti. Resmen travma olmus bu mouse bende svsbbs
Sosyal ağlarda paylaş

keşke app'ını kurup 12 sn baksaydın abi. customize etmesi bütün mouselardan daha kolay çünkü. tıklayıp, ne fonksiyon istiyorsan onu seçiyorsun o kadar. benim içinde razerlar öyledir mesela. ne zaman heves edip razer aldıysam kötü deneyim geçirtmiştir. hem keyboard hem mouse. razerda sadece 3 ürünüm yazılım kurbanı oldu, hardware olarak canavar gibi olmasına rağmen çöpe gitti falan. herkesin deneyimi farklı oluyor işte. 502 çoğunluk tarafından çok beğenilen ve tutulan bir ürün ama hatta bende iki tane var. bir mouse'u kullanıp da yeni bir şey denemeden memnun kalıp aynısını aldığım tek mousedur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...