Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

soyle bir mmo ariyorum

kingpelvis

Öne çıkan mesajlar

Guild Wars 2'nin pvesi şuan hiç olmadığı kadar iyi durumda. Yeni gelen fractallar çok kaliteli. Yeni gelen living storyler dolu dolu contentle geliyor ve her biri yeni bir map getiriyor artık. En önemliside raidler. Raidler gerçekten çok kaliteli. Şaşırtıcı derecede eğlenceli fightler var ve küçümsenecek seviyede değiller. Bu raidleri ve yeni fractalları gördükten sonra vanilla dungeonları tasarlayan adamlar ne içmiş diye merak ediyor insan.

Mesela bu raid fightlarından bir tanesi;

Ha raid guildiyle falan uğraşamam daha casual oynayacam ben derseniz 2 yeni gelen fractalda çok çok kaliteliler. Üstüne eski fractallarında bazılarını baştan tasarladılar. Misal swampdaki bloomhunger bossu eskiden en tırt fightlardan biriyken şuan en sevdiğim fightlardan biri.

Buda yeni Nightmare fractalından bir video;

Pvp çok sıkıcı durumda şuan. yeni sezona girdik meta değişmedi balance bozulmasın diye ama sıkcı bir hal aldı haliyle hep aynı buildlerle oynamak. WvW şuan kötü değil gayet iyi durumda. Hot releaseindeki facia yok en azından, canlı ve bol bol gvg oluyor yine. Toparlandı baya. Server link sistemi biraz sinir bozuyor ve bazı classlarda bariz denge sorunu var condition buffın sonra. Onuda düzene sokarlarsa güzel bir hal alır. 2-6 Mayıs arasında yeni living story gelecek. Dediklerine göre bu sezonun en önemli chapterı olacakmış bakalım onu bekliyoruz bizde.
Sosyal ağlarda paylaş

The Secret World.

Hem free, hem quest , hem tek başına takılıyon, zaten quest yaparken baya single player oluyor, PVE nin de dibine vuruyon, HEm craftı da var, hem farm yaparsın, hem gerektiğinde diğer playerler ile takılırın. Bol bol yeni item ve yeni skill geliyor kasarken. Skill kasmanın sonu yok zaten. İstediğin skili istediğin abilityi kas yeterki zamanın olsun.

Casual için baya iyi ya oyun, eski accountumu acayım dedim. Bildiğin quest yapa yapa, filim izler gibi oyun oynadım geçen.
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

bildiğim kadarıyla gw2'nin end-game'i world eventler zaten

öyle. hatta hot expi ile eventler baya arttı her haritanın ayrı büyük bir eventi var meta event diye geçiyor, onunla currency kasıyorsun legendary craft falan için. tamamen world pve, sürekli 50-60 kişilik aktif event farmlıyorsun. zevkli aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

World pve tabiki önemli ancak tamamen demek yanlış olur. End game pvenin çok küçük bir kısmını oluşturuyor. Şuan bütün büyük pve guildleri raid focuslu oynuyor. Legendary armor için precursor farmlıyorlar ve gelecek legendary armorlar ve yeni raid wingleri için raid altyapılarını oturtuyorlar. Aynı şekilde fractalda çok önemli bir parçası end game pvenin. Getiriside kat be kat daha fazla world pveye göre. World pvenin önemli olduğu yer yeni legendarylerin collection achievementları ki onlarda çok uzun sürmüyor zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...