Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sarma sigara/tütün konusu

mulgear6

Öne çıkan mesajlar

mulgear6 said:

bi gece yaptım onu ben
5lik golden virginia aldım free shoptan (250 gram total)
gelirken de 10 paket kağıt ve filtre aldım
açtım bi twitch
sabaha kadar sardıkça sardım
artık koyucak yerim kalmamıştı
1 ay o sigaraları içtim ama :D
makinaile sigara sarana erkek demiuoz burada. almanyada ne diyorlar bilemem
Sosyal ağlarda paylaş

RamsesII said:

kendi haznesi olandan mı alayım, yoksa 2. sayfada verilen haznesiz direk sarandan mı?ikisi de kalın sarıyo sanırım.
En kalın ve yuvarlak olanlarından al, en güzel onlar gider sana.

Sarı drum içiyorum, gizeh mentollü filter denemiştim birazcık ama bayıyor gecede 2 tane içince. Böyle arada keyfi atmalık.

Filtre gizeh 6 mm, kağıt da genelde gizeh kırmızı.

Zaten çok da içmiyorum gerçi bi paket 3 hafta falan gidiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

RamsesII said:

kendi haznesi olandan mı alayım, yoksa 2. sayfada verilen haznesiz direk sarandan mı?ikisi de kalın sarıyo sanırım.
En kalın ve yuvarlak olanlarından al, en güzel onlar gider sana.

Sarı drum içiyorum, gizeh mentollü filter denemiştim birazcık ama bayıyor gecede 2 tane içince. Böyle arada keyfi atmalık.

Filtre gizeh 6 mm, kağıt da genelde gizeh kırmızı.

Zaten çok da içmiyorum gerçi bi paket 3 hafta falan gidiyor.

kalından memnun kalmışsın anlaşılan
Sosyal ağlarda paylaş

Bright said:

Golden Virginia falan nasıl içiyonuz olm ya, çok kötüydü onun tadı.

Old Holborn sarı master race'ti o tütünler arasında. Onu da Old Holborn mavi takip ediyordu.

Gene de hiçbiri bir vape değil.

(master race) old holborn sarı, golden virginia'ya bayağı yakın ya bence. onun bi tık altı camel soft :D zaten bi ara araştırmıştım aynı tütünden yapılıyormuş. edit: araştırmıştım dediğim wiki'den bakmıştım :P
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle,

1 yıldan fazladır tütün içip de aletle saranlar topic'den yavaşca uzasın.

2. olarak

sanssizsansli said:

6 senedir sarma tütün içiyorum. Tad mat girmicem o konulara artık. Tek önerim sakın açık tütün alma ucuz diye. Onların hepsi bok, küba müba farketmiyor. Ne bilim 2-3 lira fazla ver george karellias falan iç.

bu çok talihsiz bir yorum. Açık tütünle hazır pakette satılan tütün arasındaki farkı şöyle söyleyeyim;

açık tütünde kimyasal olmadığı tamamen saf olduğu için küflenme, mayalanma vs gibi şeyler oluyor bu yuzunden sıcak nemli kapalı yerlerde saklanmaması gerekiyor. Fakat bu bozulma DOĞAL VE KATKISIZ olmasından geliyor. Bu da diğerlerinden DAHA AZ ZARARLI yapıyor. 2-3 lira fazla verip aldığın hazır paketlere, tütünün ömrü uzasın diye yediğimiz her işlenmiş yemek gibi onlarca kimyasal katıyorlar ve raf süresini uzatıp DAHA DA ZARARLI HALE GETIRIYORLAR
Sosyal ağlarda paylaş

Voys said:

öncelikle,

1 yıldan fazladır tütün içip de aletle saranlar topic'den yavaşca uzasın.

Bence haksızsın
Çok rahat oluyo yolda filan sarması. 20 sn bile sürmüyo ve her seferinde düzgün çıkıyo. Oyun filan oynarken arada 10 sn boşluğum olduğunda filtre ve tütün koyuyorum kapatıyorum. Sonraki boşlukta kağıdı koyuyorum filan. Elle sararken impossibru bu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...