Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sarma sigara/tütün konusu

mulgear6

Öne çıkan mesajlar

mulgear6 said:

Voys said:

öncelikle,

1 yıldan fazladır tütün içip de aletle saranlar topic'den yavaşca uzasın.

Bence haksızsın
Çok rahat oluyo yolda filan sarması. 20 sn bile sürmüyo ve her seferinde düzgün çıkıyo. Oyun filan oynarken arada 10 sn boşluğum olduğunda filtre ve tütün koyuyorum kapatıyorum. Sonraki boşlukta kağıdı koyuyorum filan. Elle sararken impossibru bu.

Şunları elle yapıyosan iyiymiş diyecektim de meh

Ben herşey dahil cepten kağıt-filtre-tütün çıkarıp 1 dakika içinde sarıyordum makina düzgünlüğünde ayaktayken falan

Gene de vape'e daha az vakit harcıyorum, elle sararken 2 haftada bir 30 dk falan toplamda
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:

Voys said:

öncelikle,

1 yıldan fazladır tütün içip de aletle saranlar topic'den yavaşca uzasın.

Bence haksızsın
Çok rahat oluyo yolda filan sarması. 20 sn bile sürmüyo ve her seferinde düzgün çıkıyo. Oyun filan oynarken arada 10 sn boşluğum olduğunda filtre ve tütün koyuyorum kapatıyorum. Sonraki boşlukta kağıdı koyuyorum filan. Elle sararken impossibru bu.

gel canlı yayında kapışalım ben elle sen makineyle saracaksın hangisi daha güzel(5 puan) daha hızlı(5puan)
Sosyal ağlarda paylaş

e-cig öncesi ben de elle sarıyordum, elle sarmanın keyfi başka abi kullanmayın makine falan sdfs. bi de o makineler gereksiz tütün harcıyor, gerek yok.

kırmızı drum, sarı old holborn iyiydi ben içerken ama çok çakması vardı ya. arabın bile çakmasını yaptılardı ulan 25 kuruş ya. hatta bedava verdiği de çok oluyordu tütünün yanında.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...