Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Destiny 2 (PS4)

GokTuRK

Öne çıkan mesajlar

İlki de başta böyle bocalayıp sonra exp pack'lerle adam olmuştu. Bu ilkine göre fersah fersah daha iyi başladı, ama hala exp pack'e ihtiyacı var.

265 light sonrası sadece grup aktiviteleriyle light arttırabiliyor olmak çok büyük bir handikap (bir de milestone'lar var ama onlar zaten sınırlı sayıda haftalık, onlarla ilerlemek aylar alır en az)
Sosyal ağlarda paylaş

bu nightfall ve raid adam gibi public olsun. ben daha yapamadım mesela. 20dk sıra bekledim elemanlar light 300dü benim daha az diye çıktılar falan. sonra da bi daha denemedim. clandakilerle de benim online olduğum zamanlar denk gelmedi bi.

strike yapmaktan da sıkıldım o yüzden arada girip biraz dolanıp çıkıyorum sdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

Pvp'ye solo da girebiliyorsun trials of nine dışında, o yüzden sıkıntı yok bence.

6v6 ben daha çok eğleniyordum, ama 4v4 de bir şekilde gidiyor.

Öte yandan pvp'de şu aralar spawn noktaları ve silahlar arası dengesizlik büyük sıkıntı. Destiny 1'in ilk dönemleri gibi, autorifle kral.
Sosyal ağlarda paylaş

hunter gunslinger için ne tavsiye edyorsunuz. d1'de full gunslinger oynadım. destiny oyunlarında hunter dışında karakter açmadım nedense sdfs.

d2'de de arc ve void denedim ama sarmadı. solar'a döndüm yine.

sunshot ve hawkeye exoticleri ve sharpshooter oynuyorum. da sanki bir şeyleri yanlış yapıyormuşum gibi geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

GokTuRK said:

DA2019 said:

Serkan link versene clanın. Bi de sen Fatihlerle Alplerle diil misin? Noldu exotic baklava?

https://www.bungie.net/en/ClanV2?groupid=122541

abi link. ayrı klana geçtik fatihlerle abi. alpler devam ediyor.

klanda bana da yer var mıdır? bir de daha oyun başındayım hangi sınıf ihtiyacınız var ? normalde büyücü oynuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

hunter gunslinger için ne tavsiye edyorsunuz. d1'de full gunslinger oynadım. destiny oyunlarında hunter dışında karakter açmadım nedense sdfs.

d2'de de arc ve void denedim ama sarmadı. solar'a döndüm yine.

sunshot ve hawkeye exoticleri ve sharpshooter oynuyorum. da sanki bir şeyleri yanlış yapıyormuşum gibi geliyor.

D2'de hunter zayıf bayağı. Ben de Gunslinger'ım.

Destiny 1'de PvP'de Bladedancer takılıyordum, inanılmaz etkiliydi, D2'de Arcstrider çok dandik olmuş, sarmadı.

PVE'de imba olmak istiyorsan doğru exoticlerle Nightstalker crowd control'de, özellikle yoğun düşmanda inanılmaz, ek olarak Nightfall'larda spesifik görevlerde görünmezlikle çok zaman kazandırıyor. Gunslinger daha çok bossfight'larda coşma üzerine. Hele D1'de de iyi olan Celestial Nighthawk'ı alırsan Boss'tan korkmazsın.

Bunun dışında en zayıf class ability hunter'da, dodge'un duvar veya heale göre etkisi çok zayıf. Hand Cannon'lar da genel olarak tırt, henüz bir D1 Ace of Spades ya da Last Word klasında HC yok (benim kişisel favorim Hawkmoon'du gerçi).
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...