Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Destiny 2

DarkC1oud

Öne çıkan mesajlar

fps konsolda daha zevkli bence. joystick ile hedef alma ve l2+r2 mekanizmasi atis hissi verirken, mouse ile fps ve mayin tarlasi oynamak arasinda pek bi fark yok.

asil skillz gameped ile fps oynamak zaten.

bi de bi kac tane VR mission gelirse Farpoint silahiyla muthis dakikalar bizi bekliyor konsolda.

/bringiton
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada oyuna bi bakayım derken p2w varmış lan ahahahah unutmuşum galiba. Baya coin satın alıyorsun onla gidip loot crate alıyorsun içinden silaha armora bonus veren itemlar düşüyor falan. Hll gz muhteşem oyun olmuş teşekkürler kotik (tu)

http://1.bp.blogspot.com/_XXEt8RxJWIg/SrHjZfuknbI/AAAAAAAAAb0/h-S-mFdE-io/s400/Saddam%26Kotick.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Oski said:

fps konsolda daha zevkli bence. joystick ile hedef alma ve l2+r2 mekanizmasi atis hissi verirken, mouse ile fps ve mayin tarlasi oynamak arasinda pek bi fark yok.

bi de bi kac tane VR mission gelirse Farpoint silahiyla muthis dakikalar bizi bekliyor konsolda.

/bringiton

Genel olarak her türlü mouse klavye tercih ederim ben. Destiny'de arkadaş grubum dolayısıyla konsoldan devam ediyorum.

Oyun dinamiklerine de çok bağlı. Destiny dinamikleri gamepadle bile güzel oturuyor ama BF1 mesela konsolda dünya üzerinde gelmiş geçmiş en kötü oyun. En kötü fps demiyorum, en kötü oyun diyorum. En kötü yazılımlığa da oynayabilir hatta.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Bu arada oyuna bi bakayım derken p2w varmış lan ahahahah unutmuşum galiba. Baya coin satın alıyorsun onla gidip loot crate alıyorsun içinden silaha armora bonus veren itemlar düşüyor falan. Hll gz muhteşem oyun olmuş teşekkürler kotik (tu)

http://1.bp.blogspot.com/_XXEt8RxJWIg/SrHjZfuknbI/AAAAAAAAAb0/h-S-mFdE-io/s400/Saddam%26Kotick.jpg

Oyun çok yeni daha, tamamen hakim değilim ama şimdiye kadar okuduğum ve Destiny 1'den bildiğim kadarıyla normal oyunda alamayacağın hiçbir şey yok ekstradan.
Sosyal ağlarda paylaş

Diablo mantığıyla gidersek öyle, ama oyun Diablo gibi değil. Zaten yıllar sürmüyor en iyi setlere silahlara sahip olman. Adam en fazla senden 3-4 ay önce ulaşmış oluyor o seviyeye. Hatta çıkabilecek en iyi itemları ara ara vendorlara bile koyuyorlar, düzenli takip etmek lazım. D1'de max level'a ulaştıktan 2-3 ay sonra zaten ideal setimi tamamlamıştım ben zerre para harcamadan.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Oski said:

/bringiton

Genel olarak her türlü mouse klavye tercih ederim ben. Destiny'de arkadaş grubum dolayısıyla konsoldan devam ediyorum.

Oyun dinamiklerine de çok bağlı. Destiny dinamikleri gamepadle bile güzel oturuyor ama BF1 mesela konsolda dünya üzerinde gelmiş geçmiş en kötü oyun. En kötü fps demiyorum, en kötü oyun diyorum. En kötü yazılımlığa da oynayabilir hatta.

abi bf1'in neyini beceremedin. gayet rahat oynanıyor gamepad ile. oynayamıyor olabilirsin de en kötü oynanabilir olayı uçuk bir ifade. komik olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ability cooldown armour mods: "Chance to contain an armour mod that decreases the cooldown of one Arc, Solar, or Void subclass ability." Can affect Super, grenade, or melee abilities.

Character stats armour mods: "Chance to contain an armour mod that slightly enhances a character stat." Can affect resilience (increases shield HP), mobility (increases movement speed), or recovery (shields regenerate faster).

Weapon stats armour mods: "Chance to contain an armour mod that slightly enhances the weapon stats of an equipped Primary, Energy, or Power weapon." Can affect handling (equip speed), stability (recoil strength), and reload speed (obvious).

Elemental weapon mods: "Chance to contain a weapon mod that changes the element of an Energy or Power weapon."

Gerçi bunları yazan adam da senin gibi saftiriğin biri sanırım, yhaaa ben pvpyi öyle etkileyip p2w e dönüştüreceğini sanmıyorumsss =))
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Oski said:

joystick ile hedef alma

http://s2.quickmeme.com/img/5e/5e6b53bd7f462c8e6e063e88eedaeca49091a1c784e7c255b122077ed6d755b4.jpg

seni bi Farpoint oynarken gormek isterdim.

mouse ile hedef almanin ne kadar artifical oldugunu direk anliyosun

gelecek mouse+keyboard da degil
Sosyal ağlarda paylaş

Bright Engram'dan çıkıyormuş modlar. Endgame'de max level sonrası level up olduğunda geliyor yani. Söz konusu özellikler zaten silah ve armorda halihgazırda gelen özellikler bu arada, anladığım kadarıyla var olan özellik değiştirebilmeni sağlıyor, öyle inanılmaz bir etkisi yok yani. Oyunu oynamadan etmeden çamur atmaya dönmüş standart.

Mouse Keyboard bu işin temelidir bu arada diğer tartışma için :)
Sosyal ağlarda paylaş

O yüzden somut örnek istedim; hani Bright Engram'dan çıkan itemın görüntüsü, rakamsal değerleri, alternatifleri falan.

Çünkü aynı baltazar'ın yazdığı gibi, aksini savunanlar da var:

"The armor / weapon mod upgrades which you can purchase in the shop are only of rare quality. However, once you finish the main campaign the gunsmith offers you legendary weapon / mod upgrades for the price of weapon parts (which you get from dismantling green-blue quality weapons / armor). This essentially makes the rare-quality mod upgrades that the shop which you claim makes the game "P2W" worthless."

Bu da Polygon'un sitesindeki microtransactionlar mesela:

https://www.polygon.com/2017/9/6/16263326/destiny-2-microtransactions-silver-ships-sparrows-shells-weapons-mods
Sosyal ağlarda paylaş

patatesler klavye+mouse kontrol edip oyun oynayabiliyorsa, patates ile de konsol oynanır ya..

klavye+mouse büyük kolaylık sağlıyor, ama bu kolaylık bir süre sonra inanılmaz büyük sıkıcılık oluyor.

saints row serisinde adamlar 123125412 çeşit silah tasarlamış, sadece düz pistol ile oynadım, full headshot ata ata faceroll şeklinde devam ettim.

ps'de aim almanın zorluğu alınan zevki arttırıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...