Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Destiny 2

DarkC1oud

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
İlk destiny'i oynamadım hiç, bişey soracam şu oyunla ilgili:

İzlediğim videolardan hep şu hisse kapııyorum
Böyle questlere senaryolara giriyorsun, etraftan yaratıklar çıkıyor inanılmaz aksiyon var patlamalar falna ama tamamen gösteriş ve böle çok rahat herkesi döverek geçiosun zorlanmadan gibi gelio. Yani hiç bir challenge ı yok gibi. Öle değil di mi? co op falan gerçekten eforlu adrenalinli oynuoruz mu yoksa böle wowdaki 5 man dungeon brainless farmlarsın ya etrafa dala dala o şekilde mi.

örnek video:

https://www.youtube.com/watch?v=ArPP6_QXqyQ
Sosyal ağlarda paylaş

Destiny 1 e bakican referans icin, endgame content baya baya zor. Ben raid yapamadim misal LFR turevi matchmaking olmadigindan, gear yetersiz diye almadilardi :p ilevel bisi farketmio, maxlemek kolay sorun spesifik buildler icin specific drop kovalamak, bi kismi agir rng bunlarinda. Exotic(legendary) gear en degersiz gear oyundaki cunki bir silah bir armor giyilebiliyor ayni anda

Obhidian aspect diye imba bi warlock glove u vardi, diger butun exoticler haftalik vendora dustugu halde oyunun omru boyunca sadece bir, evet "1" kere vendora koydular oda nerfledikten sonra :p raid icin spesifik extra ammo/perk veren seyler gerekiyordu gene

Raidler disinda hard mode content var ve wow haftalik modifier olayiniburadan arakladi, bazi modifierlar ile cheese iken kimisi geldimi weekly skiplemek zorunda kaliyordun

En basarili kismi net infusion, ucuz ve zahmetsiz sekilde dusen gearin ileveli elindekinden yuksekse yakip ileveli transfer edebiliyorsun, atiyorum oyunun en iyi itemi dustu 220 ilevelda ilerde 390lik itemi buna yedirip transfer edebiliyorsun. Gear diablo style baya ve yardimci app olmadan oynanmiyor. Simdiden isthar denen appi indirin mobil cihazlara :p api cok iyi, tek tusla gear degisitrebiliyorsunuz mobilden hic oyun ici menu hengamesi ile ugrasmadan vs vs
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...