Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa Ligi Top 8 | Lyon - Beşiktaş | 13 Nisan 2017 22.05

Llama

Öne çıkan mesajlar

escape said:

bugünkü maçta skordan çok beşiktaş taraftarının yaptığı rezillikler damgasını vurmuştur ya. yine ve her yerde aynı adamlar ya

fabri mabri hikaye.

BulletRide said:

1453 Kartallarıdır onlar Çarşı öyle şey yapmaz

Ya bunun "Beşiktaşlılar bunlar hödörööö"lük bişe olduğuna inanmıyorum. "Maçta 20k Beşiktaşlı vardı" desek bunların kaç tanesi Türkiye'den Fransa'ya giden taraftardır? Avrupa'da yaşayan Türkler ne zaman bir Türk takımı az biraz merkezi bir şehirde maç yapıyor olsa, ne zaman siyasi ortam az biraz gerilmiş olsa bunları yapıyorlar işte.

Takımdan falan bağımsız bir olay. Eskiden Türk takımlar yaz kamplarında illaki Almanya'ya uğrarlardı. Almanya'da Süper kupa finali bile yapıldığı oldu. Artık gitmiyorlar. Çünkü her gittiklerinde bir şeyler oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Sahaya inen lyon taraftariydi uyandırayim beyler gunaydin..

Adamlar önce tribune saldirdi, kadin ve cocuklara sopalarla saldirdi, karsilik gelince geri vites yapip sahaya indiler.

Gördüğünüzü yorumlamaktan aciz mi birakiyor fanatikliginiz sizi ?

Boyle olcaksa soyleyin yenmeyelim sizi bir daha koydukca nerde aglayacaginizi sasiriyorsunuz..
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

bugünkü maçta skordan çok beşiktaş taraftarının yaptığı rezillikler damgasını vurmuştur ya. yine ve her yerde aynı adamlar ya

fabri mabri hikaye.

bjk taraftarı değil
federasyonun bu gurbetçilere el atması gerek

dün gayet olaylar içinde fenerbahçeli formalı adamlarda vardı
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Adamlar önce tribune saldirdi, kadin ve cocuklara sopalarla saldirdi, karsilik gelince geri vites yapip sahaya indiler.

Boyle olcaksa soyleyin yenmeyelim sizi bir daha koydukca nerde aglayacaginizi sasiriyorsunuz..

Şu da ayrı bişey...

Gördüğümüzü yorumlamak diyon ya elma. Nasıl yorumluyoruz onu? Türk medyasının dahi tamamı "Fransızlar Türklere saldırdı" diyemiyor. Ki sen de biliyorsun ki Türk medyası, gavurlarla yapılan maçlarda "Two Size" manşetini atabilen bir medyadır.

Niye bizim medya bile alenen yazamıyor biliyon nu? Çünkü meşaleleri yakanların Türkler olduğunu gözü olan herkes görmüş! Bu kadar basit. Ama ilk saldıranların Fransızlar olduğuna dair kesin bir şey yok. Bizim eşşek medya dahi "olaylar" ifadesini kullanıyor.

Fanatiklik falan diyon ama koydukça ağlıyonuza bağlıyon. Yeminlen Vale bir (O tartışmasız birinci Kusura bakmayın. (:D ) sen iki, tunç üç.

OHA. Pardon ya Rıdvanla yekeyekeyi unuttum. Pardon Elma özür dilerim. Fanatiksin ama o kadar da değil. İçtenlikle söylüyorum. Özür dilerim.
Sosyal ağlarda paylaş

senol verdi ya eliyle maci eleman da almam demedi fabrinin hatasi bilmem ne hikaye yanlis oyuncu secimi sonucu belirledi ilk yarı ile ikinci yari top tutma oranlarina bakin anlarsiniz zaten macin nasil gittigini kac mactir hep tehlikeli geri paslar atiyor stoperler bu macta olmasa iyiydi de bi yerde patlicakti yani fabri neyse bireysel hatasını bi kenara bırakırsak maci veren şg dir aksini iddia eden evetcidir
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

escape said:

fabri mabri hikaye.

bjk taraftarı değil
federasyonun bu gurbetçilere el atması gerek

dün gayet olaylar içinde fenerbahçeli formalı adamlarda vardı

yuh yuh utanmasanız bu rezilliğide Fenerbahçeye ihale edeceksiniz ,
yani beledileyer toplu sünnet törenleri yapıyorsa bjklılar içinde toplu terapi seansları yapmalılar bjklıların çocukluklarına inip Fenerbahçenin neler yaptıgını araştırmalılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Bonjo said:

yuh yuh utanmasanız bu rezilliğide Fenerbahçeye ihale edeceksiniz ,
yani beledileyer toplu sünnet törenleri yapıyorsa bjklılar içinde toplu terapi seansları yapmalılar bjklıların çocukluklarına inip Fenerbahçenin neler yaptıgını araştırmalılar.

hadi benim türkçe sorunlu
belki anlatım sorunu yaşamış olabilirim de acaba senin durum ne ?

gürbetçi sorunu var dedim ben fotoğrafta koydum olaylar içinden..
bunun takımla alakası yok
Sosyal ağlarda paylaş

Maça gelince, kötü oyunun esas sebebi kulübenin zayıflığı. Quaresma/Caner aynı anda sakat, Salak Abu cezalı olunca, Adriano dışında sol kanata kyacak adam bulamadık. Tosici sola çekince stoperde Mitrovic sırıttı, Tosic'i geri stopere , Adriano'yu sol beke çekince de orta sahayı adamlara teslim etmiş olduk, Solda Talişka'yı da Cenk'i de denedi olmadı.

O zaman Aras gibi bi adamı neden tranfer ediyosun, idare bile edemeyecek seviyedeyse bu adam?

Bu arada Mitrovic, Cenk dışında takım genel olarak iyi oynadı. Böyle maçlarda takıma yapılması gereken takviyeler daha net şekilde görünüyo, umarım yönetim de görmüştür. Olcay 3 kuruşa verilmemiş olsa şu an farklı konuşuyor olurduk.

Fabri'nin yedirdiği gol de hiç şaşırılacak birşey değil. Adam o riskleri hep alıyor, ve o sayede isabetli top atıyor ileri, o sayede top bizim takımda kalıyor. Her sene 2 gol bu şekilde yeriz, bu da Fabri'nin oyunu karşılığında hiçbişey değil aslında.
Ligde kritik puan kaybı yaşamaktansa, eleme maçında yapsın bu hatayı
Sosyal ağlarda paylaş

Lan o kadar övülen lyon sezon boyunca en kötü ilk 11 ile baslayan besiktasi zor bela 2-1 yendi.Cok biseyleri yok bence burda 40bin kisinin onunda biz bunlara yok etmemiz lazim. Ama su macta abunun olmamasi cidden cok yazik oldu.
Birde senol gunes ortasaha gerisinin oguzhan atibayi bozmasin artik lüften yaa takimin butun büyüsü bu ikiliden geciyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

applev0dka said:

Şu da ayrı bişey...

Gördüğümüzü yorumlamak diyon ya elma. Nasıl yorumluyoruz onu? Türk medyasının dahi tamamı "Fransızlar Türklere saldırdı" diyemiyor. Ki sen de biliyorsun ki Türk medyası, gavurlarla yapılan maçlarda "Two Size" manşetini atabilen bir medyadır.

Niye bizim medya bile alenen yazamıyor biliyon nu? Çünkü meşaleleri yakanların Türkler olduğunu gözü olan herkes görmüş! Bu kadar basit. Ama ilk saldıranların Fransızlar olduğuna dair kesin bir şey yok. Bizim eşşek medya dahi "olaylar" ifadesini kullanıyor.

Fanatiklik falan diyon ama koydukça ağlıyonuza bağlıyon. Yeminlen Vale bir (O tartışmasız birinci Kusura bakmayın. (:D ) sen iki, tunç üç.

OHA. Pardon ya Rıdvanla yekeyekeyi unuttum. Pardon Elma özür dilerim. Fanatiksin ama o kadar da değil. İçtenlikle söylüyorum. Özür dilerim.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...