Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Life (2017)

behran

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
7/10 derim ben

yani fena değildi ama öyle çok daha süper bir şey beklemeyin. izlenir mi izlenir ama kimseye abi gidin izleyin demem. evde izlenecek film kategorisinde daha çok.

yemek yedikten sonra izledim ben çok sorun olmadı ama kendinden şüphe eden varsa yapmasın.

bir de 2d olmasına rağmen çok karanlık geldi bana film. hani uzay sonuçta tamam ama olması gerekenden de karanlıktı bazı yerler.

filmin sonu tam hayal kurduğum gibi oldu o yüzden çok mutluyum. biyolog olan abi de tam bir bezevenk çıktı gerçekten.

Sosyal ağlarda paylaş

beğendim ya. iyi vakit geçirtti.

sonunu ben de beğendim ya. cheesy bir şekilde bitecek diye baya çekiniyordum. ikinci filmi bekliyoruz "death" diye. dünya yok olmuş, calvin ruler of the land olmuş bir şekilde. bi de adının calvin olmasına bayıldım ya, çok güzel contrast attı asdasd. sonunda calvinın pilotun elini kullanarak yön vermesini bekliyordum "İŞTE BU KADAR ZEKİ" ama o kadarı da overreach olurdu herhalde.

düşününce insanların uzaya gittikleri "durum" bu tarz bir senaryo karşısında ne kadar savunmasız lan. alien gibi bir şey olmasına gerek yok yani. en ufak izole etmeye çalışsan veya counter-measure üretmeye çalışsan elin kolun bağlı hiçbir şey yapamıyorsun. uzayın kendi bile başlı başına devasa bir challenge. ola ki bir şeye denk gelsek ne sıçışlardayız belli değil. hele ki böyle organizma seviyesinde agresif bir şey olsa. vay ki vay.

Sosyal ağlarda paylaş

izledim beğendim. Bazı sahneler rahatsız etti, pek duramam o tür şeylerde :D

Dünya tentacle sevici bir zenci yüzünden yok oldu :D

Uzay boşluğunda basınç, soğuk ve oksijensiz dayanabilirken içeride oksijen tüplerine saldırması, içerideki oksijeni kapatmaları, japon abinin saçmalaması falan garip gelmedi değil.

Sosyal ağlarda paylaş

samaella said:

Uzay boşluğunda basınç, soğuk ve oksijensiz dayanabilirken içeride oksijen tüplerine saldırması, içerideki oksijeni kapatmaları, japon abinin saçmalaması falan garip gelmedi değil.

japon abi sacmalamadi. rescue pod sanip firliyo. kurtarmaya geldiler saniyo bilmiyo protokolu. halbuki uzay bosluguna itmeye geliyolar

Sosyal ağlarda paylaş

Film gayet kötüydü. Esi benzeri olan bi konuyu tekrar ele almisin bare biraz yaraticilik kat senaryoya. Gyllenhaal'u, Reynolds'i kadroya koyup citayi yükseltmisler ama olmamis. Filmin basi sonu elle tutulur degil. Olaylar cok öngörülebilir. Alien kolpasi bi film bekleyip ümitlenmistim ama hayal kirikligina ugradim.

Olmamis.
6/10

ps: Hakkini yemiyorum ve gerilim konusunda basarili buldugumu söylemek isterim. Pek cok sahne baya gerdi. Ama o kadar. Baska da ele gelen birsey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

Guzeldi film. Begendim ben de.

Ikinci film gelecek mi? Okuyan var mi?

Izlemediysen acma!

Ikinci film tabiki gelmeyecek. O derece saldirgan, yokedilemez bir yasam formunun dünyaya inmesi demek, birkac güc icerisinde özgürlük aniti boyunda bir uzaylinin dünyayi yerle bir etmeye baslamasi demek. Bakiniz: Cloverfield

samaella said:

Izlemediysen acma!

Hayatta öyle yada böyle kaliyo. Uzun süre uzay boslugunda kalirsa stand-by'a geciyo. Icerdeyken de önüne ne cikarsa saldirip besleniyo iste. Baska bi olayi yok. Hayatta kalmaya calican bir organizma.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...