Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa Ligi Top16 | Beşiktaş - Olympiakos @ 16.03.2017 21.00

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

halı saha vardı, nasılsa koyarız diye 35. dakika çıktım evden neler dönmüş ya...

twitterdan falan takip ettim de ikinci yarıyı izlemedim. çekiyorum netten yarın izlerim.

abou'ya küfür bile edilmiş olsa, ırkçılık yapılmış bile olsa yaptığı tam bir embesillik. tek eksiği zaten mantıklı düşünmek bunu hep gördük de bir sezonda iki kere yapmak aynı hatayı harbi affedilmez bir şey...

krediyi %100 tüketen şeyler bunlar. ağzıyla kuş tutması değil, onu iki üç kere yapması gerek artık. ha gerçi ağzıyla tutuyor bu aralar ama olsun...

son 8 maç 7 gol, şu şekilde hareketlerle heba edilmeyecek bi dönemdi...

Ayrıca Necip <3

Yine kritik maç, yine efsane iş yapmış. Sıradan maça koysan ebemize atlıyor ama olsun sadfdsds
Sosyal ağlarda paylaş

Harika maç oldu.

maç öncesi kareografi demeye sığdıramadığım şeyi yapanlar ilkokul terk sanırım. hakkaten şu ülkede ultraslan dan başka bu işi yapabilen yok sanırım.

Şu saatte bile BJK taraftarının CL kazanmış gibi sevinmesi biraz abartı diyeceğim ama hakkaten uzun zamandır kupalarda başarımız yok sevinmek doğal hepimiz sevindik ama biraz abartı oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

anderlecht çekersek çok rahat yarı final yaparız, diğer rakiplerin tamamı vurup geçme ihtimali bizden yüksek.

lyon ve manu direkt kupa favorisi zaten, eşleşseler burada keşke harika olur sdafsdfsad

mou işi şansa bırakmaz eleme turlarında, rostov keşke bugün biraz daha dayansaydı da işte :(

schalke çok pis karakter koydu yalnız iki maçtır. helal olsun en büyük sürpriz net onlar.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

🇪🇸 Celta Vigo
🇧🇪 Genk
🇧🇪 Anderlecht
🇬🇧 Manchester United
🇳🇱 Ajax
🇫🇷 Lyon
🇩🇪 Schalke

mal gibi koyup geçmeyeyim fikrimi söyleyeyim.

Celta'yı eleriz
Genk'i eleriz
Anderlecht'i eleriz
Manu çok pis üzer
Ajax ne durumda bilmiyorum feyenoord gibiyse rahat tur olur.
Lyon hücumda üzerler ama savunmaları tırt gibi geldi bana bu sezon izledim bir kaç lig maçını.
Schalke almandan kaçacaksın

Hayaller genk, hayatlar manu :(
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

bu turda sanırım çeyrek final-yarı final eşleşmeleri direk çekiliyor. yoksa sadece CL için mi öyle ?

eğer öyleyse

Manu-Lyon kazananı ile Schalke-Ajax

Beşiktaş-Genk kazananı ile Celta-Anderlecht olsun isterim.

hepsi birlikte burada da

genk direkt tokatlar bizi. disiplinden ziyade kadrosu da çok iyi. takip edin mesela epl'ye ispanya'ya falan çok net 4-5 adamı çok iyi paralara satarlar o kadrodan bu yaz. çok iyi bir jenerasyonları var.

anderlecth gelse keşke, oly kadar basit tokatlarız sdafsda

edit:

genk gibi takımların olayı bir de rehavete kapılmak. yabancılarda da oluyor bizde ama özellikle türk oyuncular ortalıkta çok gözükmeyen iyi takımlarla eşleştiklerinde vs. rehavet yüzünden hep ellerine alıyorlar. oyuncular = takımlar

brugge eşleşmesi de böyle neşeli geldi, tokatı yiyip oturduk. gelse genk mesela direkt yine aynı rehavet ortamı oluşacak OOO YARI FİNAL STOCKHOLMMM OOO kafasıyla gidilecek maçlara sonra trt'den izlenecek final.

Bu turdan sonra gerçi kim gelirse gelsin ciddi oynayacaksın şakası yok ama işte bakalım. Umarım anderlecth gelir cidden. Ajax da tam dişimize göre o da çok tatlı kura olur. Gerisi hep sakat.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...