Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playerunknown's Battlegrounds

sabonis

Öne çıkan mesajlar

Biz bunun tersini yasadik bir kere. Bir arkla ufak circlein cevresinde katliam yaptik. Son 10-15 kisi kaldigini hatirliyorum bi, sonrasinda hep aksiyon oldu oldurduk herkesi. En son grubu oldurdugumuzde circle ustumuzden gecti bizi oldurdu. Baktik son kalan 2 teamden biriymisiz, adamlar mermi atmadan birinci oldular belkide :D
Sosyal ağlarda paylaş

Sen kimsin?

Gel de önce 25$'lık abone ol. Hem yarı fiyatına bu aylık. Otelim var diye reklam basıyosun her yere.

Bu aralar oynayamıyorum obsle aramız bozuk. 20 fps alıyorum, delirdi program ya. Onu çözmeye çalışıyorum günlerdir. Yayın dışı sorun yok da obs devreye girince hiçbir şey yapamıyorum.

Her ayın ilk pazarı da ödüllü turnuva var aboneler arası. Bileğine güvenenleri beklerim.
Sosyal ağlarda paylaş

zipzip said:

Sen kimsin?

Gel de önce 25$'lık abone ol. Hem yarı fiyatına bu aylık. Otelim var diye reklam basıyosun her yere.

Bu aralar oynayamıyorum obsle aramız bozuk. 20 fps alıyorum, delirdi program ya. Onu çözmeye çalışıyorum günlerdir. Yayın dışı sorun yok da obs devreye girince hiçbir şey yapamıyorum.

Her ayın ilk pazarı da ödüllü turnuva var aboneler arası. Bileğine güvenenleri beklerim.

SEN KİMSİN?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...