Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playerunknown's Battlegrounds

sabonis

Öne çıkan mesajlar

Kabul edilemez bi şey şu olan ya. Bilinen bi bug ama denk gelmesi büyük şanssızlık. En son Sammie'yle konuşuyolardı bakalım ne olacak, ne diyecekler.

Tarafsız yorum; orada neredeyse 10 saniye geçiriyor kaldırmak için sonrasında ölüyolar, muhtemelen kaldırsa da ölecekti ama şans işi tabii belli olmaz. Mito çıkar sıkar kafasına falan fişman neyse. İkincisi de o bug silah değiştirince düzeliyor ama Mito solo ağırlıklı oynadığı için bilmiyor sanırım, bi de o an o panikle kimsenin aklıma gelmez o.

Ben çok merak ediyorum turnuva tarafı ne diyecek bu işe.
Sosyal ağlarda paylaş

bi EA'deki bug dolu oyuna niye invatational turnuva yapıyorsun ya ben anlamıyorum. hadi EA'e alıştık da bunun niye para ödüllü turnuvası oluyor daha oyun release'e hazır olmadan.

bugları geçtim ben squad maçlarından da hiç zevk almadım, herkes son halkaya kadar pusuyor (doğal olarak para ödülü var), indiğin yerdeki random loota çok bağlı (4x + kar98 yok mu gg), sıkıcı ya izlemesi.
Sosyal ağlarda paylaş

Madcat said:

son patchle blue zone'un anasını bellemişler. hayvan gibi vuruyor.
al işte o kadar ağladı millet şimdi biraz boku çıkmış hafif yine bir ayar değişikliği lazım yoksa sürekli meydan muharebesi olacak koşan tipler arasında..

maçın sonlarına doğru daha fazla damage vuruyor o, sana o denk gelmiş olmasın

2 hafta falan önce son 3'e kalıp o şekilde ölmüştüm çünkü güzel küfür etmiştim kdf

son 3'e kaldım diye hava atmıyom ha bütün maç çalıdan çalıya saklanmıştım 3 kill vardı sadece lel
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...