Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Atomic Blonde (2017)

progamer

Öne çıkan mesajlar

http://www.joblo.com/posters/images/full/atomic-blonde-t-poster-gallery.jpg

said:

The crown jewel of Her Majesty’s Secret Intelligence Service, Agent Lorraine Broughton (Charlize Theron) is equal parts spycraft, sensuality and savagery, willing to deploy any of her skills to stay alive on her impossible mission. Sent alone into Berlin to deliver a priceless dossier out of the destabilized city, she partners with embedded station chief David Percival (James McAvoy) to navigate her way through the deadliest game of spies.

John Wick'in yönetmenlerinden birinin yeni filmi. Baya John Wick'in kadın versiyonu olmuş hatta trailer.

http://www.youtube.com/watch?v=nI7HVnZlleo

said:

Film exec: OK, you've got 10 seconds.
Director: John Wick, but with hot lesbians.
Film exec: Sold!
Sosyal ağlarda paylaş

umarim kedisini oldurup kahvesini ustune dokmuslerdir.

izledim de... abi keanu bariz adam dovmeyi seviyor. adam stunt'i, dovusu sevdigi icin yapiyor.

bunda cok laylayloy. kadindan aksiyon oyuncusu olmuyor.
gerci kadin oyuncularin cogu arada, sinemada kadin da olsun diye serpistirilmis oyuncular.

oscar alanlara bak, bu kadin monster ile aldi mesela. cok da sey degildi.
halle berry aldi abi oscar.. cok kotu.
emma stone, brie larson falan oscar aldi.. sandra bullock oscar aldi lan. daha otesi var mi?

sanirim kadinlar icinde oscar'i falan hakkederek alan bi tek merly streep var.

yani diyorum ki, charlize theron alsan da kadin aksiyon oyuncusu koydugun da aksiyon filmi cekemezsin.

dahasi, kadin bas karakterli duzgun bir film cekmek de cok zor. sayica az bunlar.

olmuyor yani. bir erkek gibi rol yapamiyor, performans gosteremiyor.

hani "iste kadin bilim insanlari!!!" diyip icinde bi tek curie'nin bilindigi, kalani meydan larousse'tan satir satir taranarak bulunmus, 100tane kadin cikariyorlar ya (ac parantez toplam sayilari bi senede makul isler yapmis bilimADAMI sayisindan azdir) onun gibi bisi bu kadin john wick.

olmamis trailer. cok kof sahneler.
Sosyal ağlarda paylaş

Apartman merdivenlerinde iki adamla kapıştığı yerde, bildiğin bağlantıda sorun varmışta karakterler gecikmeli dövüşüyormuş gibiydi. Yumruklarda 3 sn delay vardı, iki yumruk sallıyor sonra sebepsiz geri çekiliyor adam vursun diye bekliyor.

Sevişme sahnesine kadar seyrettim orada bi anlık meme mi ne vardı onu görünce ben kopmuşum sonrası yok bende daha yeni kendime geldim.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

dassa ya katılmıyorum
madmaxte gayet olmuştu yan
http://media.comicbook.com/uploads1/2015/05/furiosa-and-mad-max-136006.jpg

abi o filmin kendisi dandik zaten.

konu yok, discovery'de junkyard wars'ta arabalari yaptirtmislar.
olay bundan ibaret.

bu arada oradaki oyunculugu da. konu bariz olmamasina ragmen feci kotuydu.

kadinlarin bir seyi iyi yapabilme ihtimali yok ne yazik ki. sadece cocuk yapabiliyorlar. onun icin yaratilmis bir tasiyici kap.
Sosyal ağlarda paylaş

Masakari said:

Apartman merdivenlerinde iki adamla kapıştığı yerde, bildiğin bağlantıda sorun varmışta karakterler gecikmeli dövüşüyormuş gibiydi. Yumruklarda 3 sn delay vardı, iki yumruk sallıyor sonra sebepsiz geri çekiliyor adam vursun diye bekliyor.

Sevişme sahnesine kadar seyrettim orada bi anlık meme mi ne vardı onu görünce ben kopmuşum sonrası yok bende daha yeni kendime geldim.

meme sadece başlangıçtı dostum çok şey kaçırmışsın

trailerı beğenmedim bu arada
yani öncelikle trailer olarak beğenmedim zaten
böyle hareketli müzik koyalım kadın adamları dövsün, adım seslerine uygun müzik koyalım falan çok bayık olmuş. buzzfeed'de video kurgulayan adama ver görüntüleri aynı trailerı çıkartsın sana, hiçbir özelliği yok

film olarak da çok gereksiz, zorlama bişey olacak gibi duruyor
hele dövüş sahnesi tam bir DAHA ÇOK YUMRUK SESİ, DAHA ÇOK YUMRUK SESİ KOYALIM olmuş
kadından aksiyon oyuncusu olur bence, ama böyle olmaz. charlize theron incecik kadın zaten. ikinci yumruktan sonra boynunun kırılması falan lazım normalde?

ay bilmiyorum yani. çerezlik film ulan işte niye bu kadar klavye eskittiysem. ama "john wick tuttu bi de karı versiyonunu yapalım" anlayışı biraz canımı sıktı galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de düşündüm onu. gerçekçi durmuyor. kadın erkek farketmez de fiziksel olarak arada orantısızlık varsa zayıfın dövebilmesi için güçlüden bir kaç kat daha iyi teknik dövüşmesi, darbelerin çoğunu da evade etmesi gerekir. bu trailer'daki şekilde bodozlama bir kavgada zayıfın dövmesi çok zor. hele ki aldığı bazı darbelerden sonra hemen kendine geliyor. lisede hiç mi yumruk yemediniz arkadaş.

bu kavga sahneleri bana böyle geldi. bildiğin allah ne verdiyse giriyorlar birbirlerine. tabi charliz daha teknik ama pek yeterli gelmedi.

e tabi benim dediğim gibi yapınca da black widow marvel gibi birşey oluyor. izleyene de "nasılsa dövecek, aşırı teknik diğerine göre" gibi bir hissiyat yarattığı için aksiyondan gerilme hissiyatını yaşatmıyor.
arayı iyi tutturmak lazım.

yine de çok kötü bulmadım trailerdaki dövüşleri yani arada bir şey tutturmuş bence. abi bi de böyle filmleri çekerken şu postumun yarısı kadar düşündüklerini sanmıyorum o da ayrı asdf.
Sosyal ağlarda paylaş

hele hele hele, Charlize Theron gel :)

frangamanda ki dövüş sahneleri pek "ehh" olmuş ama her halükarda Scarlett Johansson dan daha iyidir, en azından kamera bir kalçanın etrafında dönmüyor, sende plates topu seyrediyormuşsun izlenimine kapılmıyorsun :)

bu arada malum sahneyi seyretmeden yazmıştım, birde öyle bir şeylerde yapmışlaarrrrrrr :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...