Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Quake Champions

Tridz

Öne çıkan mesajlar

oyun güzel, baya akıcı ama bone'un dediği gibi ability falan olaylarına kıl kaptım ben de biraz.

henüz unlock olmamış 3 oyun modu daha var. umudum, 1 tanesinin Classic olması. karakterler arası speed-health-armor farkları var, quake'in pure skill oyunu olması lazım, class counterlama oyunu değil.
Sosyal ağlarda paylaş

valla artık aynı oyunu grafik upgradeleyip çıkartacak halleri yok eklenecek tabiki birşeyler. Eskide kaldı artık o pureskill muhabbeti. Tutmuyor bu saatten sonra öyle oyunlar.Yine de kötü değil ama eli kolu tutmayan adam kimseyi öldüremiyor hala Sacrifice modu gelsin o zaman görecez oynanır mı oynanmaz mı
Sosyal ağlarda paylaş

Hero olayı benimde pek hoşuma gitmedi açıkçası. Core oyunu koruyup grafik update etselerdi çok daha iyi olurdu. Herolar arasındaki farklarda öyle az değil bariz balance sorunu var şuanda. İlerde bu hero sayıları artınca falan dahada sıkıntı olacak bu. Neyse zaten oyun f2p. Sürekli oynamayı planladığım bir oyunda değil ow gibi. Arada girer hevesimi alır çıkarım işte.
Sosyal ağlarda paylaş

yine başka bi faul, beta olmasıyla alakalıdır tabi muhtemelen; oyuna girmesi gereğinden uzun sürüyor. bi kere oyunu açınca uzun yükleme sonrası skipleyemediğin sponsor logoları, maç bulması 1.5 dk falan sürüyor, herkesin acceptlemesi bekleniyor, herkes girince map vote bekliyor, sonra herkesin connect olması bekleniyor falaan filaan. ha bi de herkes tamam bağlandı oyun açıldı, maple ilgili kısa bi cutscene bekliyoruz, sonrasında da 40 sn warmup. yoruyor resmen oyuna girmek.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet yüklemeler bayıyor bir yerden sonra. Harita miktarı arttıktan sonra rastgele seçer belki oylama olayı iptal olur o zaman biraz daha iyi olur. Bir de oyuna girenleri warmupa atar milleti beklemez kimse.

Şöyle bir discordumuz var discord.gg/KSSr3p7 beta açıkken oynuyoruz 2-3 kişi
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

bombilo said:

eski oyunun sırf grafiklerini upgradeleyip cıkarsa ilerdi 10 kat filan ıyı olurdu sundan.

e bu öyle zaten?

değil dicem, championların hp-speed farkları ve abilityleri var dicem, "e onlar o kadar fark yaratmıyo" dicen. ben de sonuçta eskisinin aynısı değil dicem.

ki fark yaratmadığına katılmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...