Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

wow oyun flama ( kendi üretimimiz )

hailandkill

Öne çıkan mesajlar

Rotweiler said:

hailandkill said:

ya bırakın bu lisans olaylarını hanginizin işletim sistemi orjinal windows ? yada hanginiz imitasyon bir marka giysi giymedi ? herkes prada ? herkes orjinal parfum mu kullandı bu zamana kadar kimse açık parfum kullanmadı mı

Patinin yarısı orijinal Windows sen raad ol

*kıps*

Bence yarıdan fazlası :)-D
Sosyal ağlarda paylaş

Dark_Soul said:

Rotweiler said:

hailandkill said:

ya bırakın bu lisans olaylarını hanginizin işletim sistemi orjinal windows ? yada hanginiz imitasyon bir marka giysi giymedi ? herkes prada ? herkes orjinal parfum mu kullandı bu zamana kadar kimse açık parfum kullanmadı mı

Patinin yarısı orijinal Windows sen raad ol

*kıps*

Bence yarıdan fazlası :)-D

aynen yarıdan fazlası orjidir ama sorsan bir tanesinden bile fatura çıkmaz sfg
Sosyal ağlarda paylaş

bi dakka bi dakka o zaman buradan sekip rot ve darksoul'a dalıyoruz.
evet beyler türkiye'de faaliyeti olan bir firmanın (microsoft) hizmet ve mallarını kaçak ve faturasız sattığınızı kanıtlarla maliyeye sunuyorum, banka hesap numaralarınız adınız soyadınız da var elimde. gg
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

bi dakka bi dakka o zaman buradan sekip rot ve darksoul'a dalıyoruz.
evet beyler türkiye'de faaliyeti olan bir firmanın (microsoft) hizmet ve mallarını kaçak ve faturasız sattığınızı kanıtlarla maliyeye sunuyorum, banka hesap numaralarınız adınız soyadınız da var elimde. gg

aynen iyi bi noktaya parmak dokundurmuşsun.

yıllarca faturasız win7 aldı millet bu forumdan. ben en az 4-5 tane fln aldım eşime dostuma rotdan sfgh.

bak kimsenin aklına gelmedi o topiclerde dostum bu ürünler faturasız sen bill gates'in emeklerini mi satıyorsun bize diye drama yapmak milletin işine geldi tabi.

varsa yoksa küçük esnafa vurun zaten.

op'da hanginiz lisanslı ürün kullanıyor diye güzel giriş yapmış bak nerelere geldi konu gelsin görsün.
Sosyal ağlarda paylaş

soyle bir durum var... ben zamnında arastırmıstım ozellıkle yurtdısı satısları ıcın ebay uzerınden.

eger serı uretıme gecıp 1000 lerce satarsan radara takılıp davalık olabılırsın. ama yok koskoca blizzard gelipte 5k 15k para kazandın dıye senınle ugrasmaz.once kendı botlarını temızlesın onlar ak dular oyunun zaten legıonda asdasldjk alşsjd klş
Sosyal ağlarda paylaş

Windowsa laf etmişler Benim windows 7 bildiğin original, faturası da var. Da habire parça değiştirmekten ve format atmaktan, artık fazla aktive edildiğinden , kabul etmiyor cd keyi.
Telefonla halledebiliyordum ama, ikide bir telefon muhabbetinden gına geldi , ilaçlayıp geçiyorum artık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...