Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

idle master - steam

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

böyle birşey varmış yeni öğrendim kullanan oldu mu?

nedir derseniz kısaca steamdeki oyunlarınızın hepsinden kurmadan bile oynamışsınız gibi kartlarınızı düşürüyor. valla açıkçası geçen oturup bütün kartları sattım iyi para geldi. çok cazip geldi ama login fln yaptırması olsun, vac mevzusu olsun biraz tırstım.

araştırdım interneti, genelde güvenli diyor çoğu kişi ama bilemedim.

buraya sorayım dedim oldu mu hiç kullanan ya da araştıran?

ek olarak: steamde telefon koruması varken şifren ele geçirilse birşey olma ihtimali var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Steam'e steamapi üzerinden login ediyor. Senin erişim bilgilerini almıyor.

Denildiği gibi riskli ama ben ara ara kullandım bir sıkıntı da yaşamadım. Tek tek ugrasmaktansa indirim donemlerinde ( summer sale vs ) bununla bütün kartları indirip satıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben bunu 2-3 ay önce denemiştim yeni pc'de, steam açık olduğu halde "steam aç pls" deyip duruyordu. başlığı görünce "he lan bu vardı" deyip tekrar indirdim, çalıştı neyse ki.

yukarda link'i verilen pati topiğinde de "steam'ine ev parası basmış insanlar kullanıyor, 50 oyunluk hesabınızla tatava yapmayın sdf" denmişti.

bas gönder.

ha ama vac kullanan oyunlara girerken kapatmak lazım diye hatırlıyorum. csgo'dur tf2'dir falan. hatta ben garanti olsun, gaben "aynı anda 2 oyun mu oynuyor lan bu lavuk" diye kıllanmasın diye herhangi bir oyun oynayacağım zaman kapatıyorum direk.

bu arada bonepart'ın sorunundan ben de muzdaribim.

bi de bunun yanına steam inventory helper ekleyin chrome kullanıyorsanız. balya balya satarsınız kartları.
Sosyal ağlarda paylaş

baya bi once gordumdude hic denemedimdi ben bunu, simdi kurdum asd

509 kart var diyor.

surda steam bilgilerini girmeden nasil gireceginizi anlatiyor:
https://github.com/jshackles/idle_master_py/blob/master/Documentation/Setup%20Instructions%20-%20Start%20Here.pdf

VAC seyi olan oyun acmayin diyorlar bu acikken.

bide kullandigim font seyinden dolayi bu current game'in yanindaki 2 kutucukta ve xxx hours on record'un altindaki kutucukta ne var tam goremiyorum lel.
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

aynen 70 tl felan almıştıum bende kart satışlarından
tek mutsuz kaldığım nokta bütün oyundlarda played time logladı bu sebeple hangi oynu cidden oynadım çözemiyorum

öyle ama ben yaptığımda her birinde 6-7 saat filan loglamıştı doğru hatırlıyorsam
bu aralar bi daha indireyim, kart mart birikmiştir belki meheh
Sosyal ağlarda paylaş

android tablet vardı ona kurayım bari. 5000 tane kart var inventoryde bu inventory helper ile rahat koyuyorum da app'den confirm etmesi zor geliyodu

iostekini de uzun zamandır kullanmıyodum gerçi kişisel tel. wp onunla gidiyodum, iş ayfonuna bi kurup önce öyle deneyeyim

edit bi dk ya wpde de varmış şu an, yeni mi update oldu anlamadım asdfg

neyse bay
Sosyal ağlarda paylaş

Bu dayı desktop appsini yapmış , desktop app üzerinden trade confirmation yapılıyor:

https://github.com/Jessecar96/SteamDesktopAuthenticator

Baya da bir kullanan var , yalnız mevcut steam guardı kaldırıp tekrar aktive etmek gerekiyor , onu yapınca da 15 gün pazarda birşey satamıyorsunuz :S , tek sıkıntısı o

.Net ile yazmış bu arada , merak eden github'dan source kodu inceleyip bakabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...