Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Acer XZ350CUbmijphz 35" 4ms WQHD Curved 144 Hz Oyuncu Monitör

akirafes

Öne çıkan mesajlar

Acer XZ350CUbmijphz 35" 4ms (2xHDMI+2xDisplay) WQHD Curved Adaptive-Sync VA Oyuncu Monitör
Devasa ve kıvrımlı ekran, 144 Hz yenilenme hızı ve Adaptive-Sync
1 haftalık faturalı hepsiburada dan alınma. Kutusunda faturalı.
Satıcısı hepsiburada. Sıfır gibi.
Detayları
3750 TL
Predator serisinin 1 nesil ilerisi gelişmişi. Adaptive-Sync
Sosyal ağlarda paylaş

akira seni severim ama burada peşin alırsan bildiğin 200 tl daha ucuz. hem HB'den daha iyi satıcı

http://www.sanalmarketim.com/acer-xz350cubmijphz-35-4ms-144hz-2k-uwuxga-hdmi-dp-va-led-oyuncu-monitoru/p_64688/

dolar da nasıl kerkindiyse, ben gysnc olanı aldığımda 4400 idi, şimdi freesync olanı aynı civara gelmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Goldbären Dostum sormuş samimi söyle neden satıyorsun?
Dostum 3840 x 2160 veya 3440 x 1440 almak için satıyorum.
Neden geri iade etmiyorum diye de bir soru olabilir.
3000 Tl ye aldım. Aldıgım gün özel indirim vardı o güne ait
Satıcısı direk hepsiburada. Diğer satıcılar değil.
En ufak bir sorun yok. hic bir ölü pixel yok. Zaten 5 günlük monitör. Aldıktan sonraki gün geldi. Gün ici istediğim kurye yoğunluktan araç yetiştirememiş. 3 gündür acık monitör. Sigara icilmiyen ortam. az kullanılmış. Alıcısına gayet uygun fiyat.
Aslında asıl neden conan exiles ve the forest da fontlar cok büyük devasa sanki ps veya Xbox oynuyorum gibi. Rahatsız eden bu. Çözünürlük az.
Kutusu Büyük. Çok Büyük.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

asfsdf abi bu monitor 21:9 1080p miymiş?

gül gibi monitör abi, density düşük falan diye düşündüm bende ilk ama yüksek hz yüksek fpsyi alıyorsun oyunda, kesinlikle batmıyor pikselasyon bana. web sayfasında da az uzak bakıver. oyun için alıyorsun sonuçta.

ben hiç pişman değilim, iyi ki 1440p 144hz monitörleri beklememişim, hala yok çünkü ortada. panel sıkıntısı var. overclocklu 100hz olanlar var anca (acer x34, asus pg348q). native olanı bile hala çıkamadı piyasaya. (x34p)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...