Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Resident Evil 7: Biohazard

Komutan

Öne çıkan mesajlar

kimin ne kadar yapmış olduğu yapılan şeyin emek hırsızığı olduğunu değiştirmiyor. adamlar iyi oyun yapmış, yapımcıyı desteklemek oyuncunun görevi. öğrencidir, durumu yoktur falan özel durumlar. durumu olup da beğendiği oyunu desteklemeyen ılıktır. kendi emeğinin de çalınması* ve karşılıksız kalması temennisiyle amen.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

kimin ne kadar yapmış olduğu yapılan şeyin emek hırsızığı olduğunu değiştirmiyor. adamlar iyi oyun yapmış, yapımcıyı desteklemek oyuncunun görevi. öğrencidir, durumu yoktur falan özel durumlar. durumu olup da beğendiği oyunu desteklemeyen ılıktır. kendi emeğinin de çalınması* ve karşılıksız kalması temennisiyle amen.

oynamadan begenip begenmedigimi nasil anliyacam?
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

resident evil ile fake boobs arasında bir ilişki var mı ya? twitchte olan yayınların yarısından çoğu fake boob cleavage yayını. ilk defa denk geldim bu kadar yaygınına.

boobculardan biri dance mat le dark souls 3 oynuyordu

1 2 tane var oyle bingil bingil
Sosyal ağlarda paylaş

ben 8 senedir falan çekmiyorum sanırım, genel olarak da forumda korsana full karşıyım ama 180 lirayı single player 6 saatlik oyuna gömmek istemeyenleri de çok iyi anlıyorum. dolar ve/veya bazı publisherlar sağolsun hala sapık fiyata oyunlar dayatabiliyor steam bize.

türkiye'de max bir oyunun ederi 80-90 tl falan olması lazım 200 tl dediğiniz rakam, asgari ücretle 7 tane oyun alabilirsiniz demek. aşırı büyük saçmalık.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
stormeagle said:

en zor seviye de, sadece bıçak kullanarak, hiç ölmeden 2 saatte oyunu biteren bir tip var tube da. Niye öyle olmuş çok mu kısa oyun.

loot kovalamazsan, searching yapmazsan direkt bodozlama yürürsen biter evet. oyundan da 0 zevk alırsın.

bu şekilde 1 saatte bitireceğin oyun çok var haklısın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...