Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

alkol aldıktan sonra ölüm

TheRiverBelow

Öne çıkan mesajlar

abi kan kusmayı nerden çıkardın ki? niye kan kussun içki içen biri. hani illa olabilecek birşeydir de yaygın birşey değil.

içki içip ölenlerden en yaygını bildiğin düz kusmuğunda boğulmak. nefes alamayıp ölüyorsun bildiğin.
çoğu rockstar böyle ölmüştür.

jimi hendrix mesela şarap içip fazla uyku hapı alınca kusarken uyanamamıştır.

led zeppellinin bateristi john bonham. kahvaltıda 16 votka shot yaptıktan sonra günün kalanında da içmeye devam etmiş akşam uyuyakalıp boğulmuştur.

janis joplin de böyle ölmüştü galba. her çok içen kusmuğunda boğulacak kadar kaymaz ama. rockstar bunlar drug da vardır. yine de çok ölümcül sarhoşluklarımda yüzyüstü yatmayı yeğlerim.
Sosyal ağlarda paylaş

ergenlikte yığınla şeyin yanında çok dandik bir şarap gibi bir şey içip hıtır hıtır titreyerek yattığım yeri bilemedim. sonra battaniyeye sardılar baktılar titreme geçmiyor gözler kayık.

bir arkadaş iğrenç bir şey yaptı bal kimyon kekik falan ne bulursa koydu. kokusunu hâlâ hatırlıyorum. içimde ne varsa yok oldu. ölüm gibi bir şey oldu, kimse ölmedi.
Sosyal ağlarda paylaş

geçen bi kustum
parlak sarı bişeyler
dedim biz ne yedik içtik nerden geldi bu
safraymış meğersem

hatırladığım 4-5 kere falan var böyle aşırı bulantılı baş ağrılı ertesi gün
hepsinde psikolojik ataklar yiyorum yoktan yere paranoyak ve kötücül düşünceler sarıyor dört bi yanımı
en kötüsü o benim için heralde
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

janis joplin de böyle ölmüştü galba. her çok içen kusmuğunda boğulacak kadar kaymaz ama. rockstar bunlar drug da vardır. yine de çok ölümcül sarhoşluklarımda yüzyüstü yatmayı yeğlerim.

drug related o ya. 27 yaş furyası işte alayı drug nerdeyse, cobain reyiz işte pompalı kullandı. hoş adam eroin bağımlısıydı, tüfek olmasa eroinden gidecekti muhtemelen.

hatta adamın tek hayali 3mn$ biriktirmekmiş. böylece ömrünün sonuna kadar çalışmaya gerek duymadan eroin alıp yaşayabilirmiş falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben kusmuktan değil de kanamadan ölüyordum bir kez.

Öğlen 12'den gece 2'ye kadar hayvanlar gibi içtik 4-5 bar gezerek, o dönem bir de barmen arkadaşlar vardı 1-2 yerde, bedava veya çok ucuza alkole ulaşımımız vardı o yüzden. Ayı malum balı bol bulunca götüne sürüyor.

Her neyse 3'e doğru eve döndüm, yattım yatağı. 2-3 saat sonra boğulmama uyandım. Burnum kanamış, sırt üstü yattığım için tüm kan genzime dolmuş yavaş yavaş. Uyandığım gibi öksürüp tıksırmaya başladım, burnum zaten tamamen tıkanmıştı, öksürdükçe de ağzımdan kan geliyordu. Ne kadar çırpındım öyle bilmiyorum ama bana asır gibi geldi ve hala gözümün önünde o anlar kare kare. O gün votkayı falan bıraktım, yüksek tansiyon var bende ve votka iyi gelmiyormuş :<
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Ben kusmuktan değil de kanamadan ölüyordum bir kez.

Öğlen 12'den gece 2'ye kadar hayvanlar gibi içtik 4-5 bar gezerek, o dönem bir de barmen arkadaşlar vardı 1-2 yerde, bedava veya çok ucuza alkole ulaşımımız vardı o yüzden. Ayı malum balı bol bulunca götüne sürüyor.

Her neyse 3'e doğru eve döndüm, yattım yatağı. 2-3 saat sonra boğulmama uyandım. Burnum kanamış, sırt üstü yattığım için tüm kan genzime dolmuş yavaş yavaş. Uyandığım gibi öksürüp tıksırmaya başladım, burnum zaten tamamen tıkanmıştı, öksürdükçe de ağzımdan kan geliyordu. Ne kadar çırpındım öyle bilmiyorum ama bana asır gibi geldi ve hala gözümün önünde o anlar kare kare. O gün votkayı falan bıraktım, yüksek tansiyon var bende ve votka iyi gelmiyormuş :<

adam bizden ya, o kadar şey yaşayıp sırf votkayı bırakmış alkol gogo sdfsdfds
Sosyal ağlarda paylaş

ya sahte alkolden olduğunu zannetmiyorum. öyle bi hataya düşülmemiştir yani. onun dışında eldeki tek ipucu kanlı bir yatak ve alkol alındığı bilgisi. bu verileri kullanarak işte nasıl ölünmüş olabilir, ne sebep olmuş olabilir, ne hissedilmiş olabilir gibi sorulara cevap arıyorum kendimce.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...