Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık - 1 yıllık Spotify Premium

proutsmou

Öne çıkan mesajlar

xaty said:

aile fiyatı aylık 14.99tl, 5+1 kullanabiliyor. muhtemelen 2 kişiler ve ortak arıyorlar.

adam başı 2 kuruş kar etmiş oluyor böylece.

aynı adres muhabbeti var aile kullanımı için, ip falan sorgulamasın(?)

ben kullanıyorum aile muhabbetini. biri agrıda biri mersinde hiç bi sorun olmadı 3 aydır
Sosyal ağlarda paylaş

proutsmou said:

Spotify'ın tek baktığı kullanıcının aynı ülke ip'sinden girmesi. Haliyle sıkıntı yok. Bence 30 tl, 1 yıllık premium için makul. Baltaya gerek yok :)

abi vpn ile dinliyorum sıkıntı olmuyor,
2 ay yurt dışındaydım, yine problem olmadı.

aynı ülke ip'ye de bakmıyor sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

valla 1-2 hafta önce sırf ekranda tt yazmasın diye vodafone'a taşıdım, aktive de ettim, eminim. ha yeni gelene cart curt kampanyasıysa bilemicem.

http://www.vodafone.com.tr/Red/SpotifyPremiumUyeligiFirsati.php

edit: @holycan s'te de yiyor görünüyor attığım linkte.

2. edit: hatta 3 ay-bi liralık fakir kampanyasından aldığım premium üyeliğimin üstüne 12 ay ekledi. ruhum fakir olduğu için "pff 2-3 ay üst üste binip boşa gidecek Bİ LİRA VERİP ALDIĞIM ÜYELİK" diye dert etmiştim sdjhgfs
Sosyal ağlarda paylaş

KillJoy said:

proutsmou said:

Spotify'ın tek baktığı kullanıcının aynı ülke ip'sinden girmesi. Haliyle sıkıntı yok. Bence 30 tl, 1 yıllık premium için makul. Baltaya gerek yok :)

abi vpn ile dinliyorum sıkıntı olmuyor,
2 ay yurt dışındaydım, yine problem olmadı.

aynı ülke ip'ye de bakmıyor sanırım

ayni ulke ip ye bakmiyor sanirim cunku sen ailecek yurtdisinda da yasiyor olabilirsin. atiyorum kazak spotify i kullan, kazakistan muzigi dinle diye forse edemiyolar da.
Sosyal ağlarda paylaş

Cokomantis said:

valla 1-2 hafta önce sırf ekranda tt yazmasın diye vodafone'a taşıdım, aktive de ettim, eminim. ha yeni gelene cart curt kampanyasıysa bilemicem.

http://www.vodafone.com.tr/Red/SpotifyPremiumUyeligiFirsati.php

edit: @holycan s'te de yiyor görünüyor attığım linkte.

2. edit: hatta 3 ay-bi liralık fakir kampanyasından aldığım premium üyeliğimin üstüne 12 ay ekledi. ruhum fakir olduğu için "pff 2-3 ay üst üste binip boşa gidecek Bİ LİRA VERİP ALDIĞIM ÜYELİK" diye dert etmiştim sdjhgfs

tesekkurler,sayende bende az once uye oldum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...