Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

50 LİRA

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

bi herif vardi hatta kungen miydi kinga miydi neydi. burning legionda uc gunde 40 olmustu adam sanirim. biz de 30 falan zorluyoduk, sonra koptuk

basta onunla lvl kasiyoduk hatta sonralari herif unlu olmus sdfgs

griz e sorun o anlatsin olm sdfs

Senin kenef pc de kasiyodum, yanyana tukeniyoduk butun gun arada baban geliyodu falan napiyonuz amk diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bu crafting olayını çözemedim bir türlü. 3 yıldız açınca para ediyor diyorlar ama onu açana kadar göbeği çatlıo insanın. Diyorum cooking kasıp satayım. Örneğin, genelde 5 yemek 100 golddan satılıyor, içine koyduğun 5 balıkta 100 gold, daha bunun diğer ıvır zıvırları var. Her türlü zarara giriyorsun. 3 yıldızı açayım diye zaten dünya kadar zarar ediyorsun. Onun yerine içeriği toplayıp, satıp alsan her türlü daha karlı.
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 ay sonra ...
Herifler local currecy lere geçip duruyor, bizimki gelir mi acaba :p

What currencies does Blizzard Battle.net support?
Currently, Blizzard Battle.net supports the following currencies: USD, EUR, GBP, RUB, CNY, KRW, TWD, ARS, CLP, BRL, MXN, AUD. We will soon introduce support for JPY, CAD, and NZD.
Sosyal ağlarda paylaş

Pha said:

Esh said:

bi herif vardi hatta kungen miydi kinga miydi neydi. burning legionda uc gunde 40 olmustu adam sanirim. biz de 30 falan zorluyoduk, sonra koptuk

basta onunla lvl kasiyoduk hatta sonralari herif unlu olmus sdfgs

griz e sorun o anlatsin olm sdfs

Senin kenef pc de kasiyodum, yanyana tukeniyoduk butun gun arada baban geliyodu falan napiyonuz amk diye.

tam napıyonuz amk diyecek adam tipi var zaten reiste
Sosyal ağlarda paylaş

Bari ruslara falan bağlasalar . ruble kabul e ilebilir değerde zaten vpn ile rus hesabı açıpta ödemeleri de gene vpn ile yapan bir sürü türk oyuncu var. en azından şu vpn yükü ve ban riski ortadan kalkmış olur. öbürtürlü TL cinsine falan hayatta bağlamazlar. oyuncu sayımız yeterli değil. ha bağlarlarsa oyuncu sayısıda feci artar. aylık 20TL yapsalar bize bedava. tokende var. miss olur :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...