Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gwent : The Witcher Card Game

Daesu

Öne çıkan mesajlar

4. run'da ilk arena win'i yaptım. İlk iki arena 0 win 3. 2 win fln'di. Kuralları arena'da ögrendim valla cok karışık degil şimdilik güzel gidiyor oyun sıkmıyor. achv. fln... yağıyor keyifli

https://www.imageupload.co.uk/images/2018/10/28/Clipboard01.jpg

https://image.ibb.co/iz8MTA/Clipboard01.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

tüm popi streamerlar bırakmış artifact veya başka şeyler için asd. bu sefer olmadı cdpr

Lifecoach gemiyi terk edeli cok oldu ama geri zekali oyunu oynamaya basladiginda yani gwent'in vanilla hali muhtesemdi. Kendinin de dahil oldugu insanlar oyunu gelistirmek adina kartlarin , ozelliklerin degismesinde yol gosterdiler. Community neye agladiysa cdpr onu degistirdi gercekten.

Demekki neymis, oyunculari dinlemek her zaman iyi degilmis asdf

Artifact tam bir kanser ne kadar nerflersen nerfle abi. Mekaniklerin agzina sicmissin.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Artifact oynadıktan sonra şu oyununun kıymetini bir kez daha anladım. Bu sıralar pek popüler değil fakat yakın zamanda potansiyelinin hakkını verecektir.

Artifact'in piyasaya çıkma tarihi gelince paranın kokusunu alan yayıncıların hepsi Gwent'i boklama sırasına girdi. Onlardan etkilenen bayağı insan da ayak uydurunca negatif bir hava oluştu. Halbuki bu oyunun temeli o kadar sağlam ki, yapımcılar dönem dönem hata yapmalarına rağmen oyunun bütünlüğü ve havası bozulmadı.

Oyun, ortamının havası ve mekanikleri açısından öteki kart oyunlarıyla kıyaslanmaz bile. Yapımcılar geçen kışla beraber daha sıradan kitleye hitap etmek için şans faktörünü artırıp oyunun derinliğini azalttılar. Hataları burada başladı, oyun karakterinin bir kısmını yitirdi. Şu an tek ihtiyacı zaman içinde kırptıkları özellikleri geri getirmek, yenilerini eklemek.

Şu oyunda bütün koleksiyona ve sınırsıza yakın kaynağa sahibim ve bugüne kadar 1 kuruş bile harcamadım. Artifact'e ise kısa sürede kim bilir ne kadar harcayıp üstüne stres olduğumla kaldım.
Sosyal ağlarda paylaş

dhoward said:

Yapımcılar geçen kışla beraber daha sıradan kitleye hitap etmek için şans faktörünü artırıp oyunun derinliğini azalttılar. Hataları burada başladı, oyun karakterinin bir kısmını yitirdi. Şu an tek ihtiyacı zaman içinde kırptıkları özellikleri geri getirmek, yenilerini eklemek.

bu yönde olduklarını gösteren bişey var mı peki? DAHA DA basitleştirmeyecekleri ne malum? belki de oyuncu profili değişecek "yok boğlum zor değil öyle gel bak" diye diye, bunlar da "he bak gördün mü halk bunu istiyomuş" diye iyice budayacak?
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...

Geçenlerde düzenli expansion yayınlayacaklarını söylediklerinde oyun ilgimi çekmeye başladı.
Yetenek seviyesi nasıl bu oyunda? Vereceğiniz kararlar oyunu ne kadar etkiliyor?

altdaki videoyu izleyince gaza gelip indirdim ama başlayıp başlamamakta kararsız kaldım.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...