Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 12. Hafta: Beşiktaş - M. Başakşehir | 26 Kasım Cumartesi - 19:00

Llama

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

Yediğimiz golu ve Beck i dark yorumlasin 😎

Abi maçta genel olarak kötü de golde hatası yok ya, yani tutması gereken adamın başında değil tamam da önde Marcelo'nun kademesine giriyor. Onu boş bıraksa Cengiz'den daha net pozisyona girecek bi opsiyonu bırakıyor. Çok temiz kontra yedik yani orada adamın günahı yok.

Zaten o atağın başında Cengiz, Beck ile çizgisinden çıkıp dışa doğru bomboş koşmaya başlayınca evdekilere dedim eğer orayı görürlerse gol olur diye. O kadar bariz ve kaliteli bi kontra ataktı. Böyle yiyince golü üzülemiyor da insan sdfds Günahı sadece Beck'e yıkmak o pozisyonda kellecilik olur.

Gökhan çok kötü. Çıkıp Tolgay girerse maça her şekilde ortak oluruz, en kötü yenilmeyiz diye düşünüyorum. Bu maçta zaten 1-0 bitmez ya kasar kasar atamayız yeriz 80'den sonra falan ya da diğer skorlar işte gibi geliyor bana.

Zaten Emre olmayınca ciddi hasar alıyor Başakşehir. 30. dakikada ben ss aldım telefonda duruyor, maç sonu upload ederim de Başakşehir'in ilk defa bir takıma karşı topla oynamada üstünlük kurduğunu gördüm. Emre sakatlanıp çıktıktan sonra aynı oyunu oynamamıza rağmen o üstünlüğü %61 ile biz ele geçirdik devre sonuna kadar.

Çok büyük şansımıza oldu yani Emre olayı bir de, maça ortak etti bizi resmen bu leş günde.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de maç aynı Napoli maçının ilk yarısı, orta bomboş oraya top çıkartıp kanatlara inip hızlı atak kovalıyordu Başakşehir. Temelde Benfica'nın ilk yarı yaptığını yapıyor Avcı çok iyi çalışmış.

Tolgay gelirse orta alanda biraz daha dirençli oluruz. İnler'in fiziksel zaaflarını çok iyi sömürüyor Avcı aynı zamanda başında sürekli yakında oynayan bi adam var fark ettiyseniz, en kötü Visca veya Mossoro kanadı bırakıp hızlıca basıyor falan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...