Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 12. Hafta: Beşiktaş - M. Başakşehir | 26 Kasım Cumartesi - 19:00

Llama

Öne çıkan mesajlar

Sotto said:

applev0dka said:

Temiz pozisyon adamin ayagi kaydi duserken yikti rakibi

Mossoro 3 tane dirsek atti hava topunda onu da yazayim mi

Haci iste bunlari yazdigin icin zaten millet sana yukleniyor forumda. Cunku objektif degilsin ve yazdigin cogu sey alakasiz. Kendi aleyhine hicbirseyi kabul etmeden forumu kirletiyorsun yaptin baska bisi yok.

@arcane olay o degil. Olay sadece Besiktas aleyhine olan seylerin abartilarak Besiktas'in hakkinin yenmesi her mac. Kendi lehini olunca temiz oluyor hersey benim basindan beri kizdigim sey su. Ondan sonra agliyor diyince kiziyorsunuz.

Ts macinda herkesten once kirmizi dedim git bak
Isine geleni hatırlayıp isine geleni es gecip bos yapma
Kart olsa kart derim temiz pozisyon adamin ayagi kayiyor
Sosyal ağlarda paylaş

E iyide bi zahmet yani. Ona kirmizi demeyecek miydin? Onu diyince objektif apple mi oldu sdfs.

Aga bak Besiktas disinda mantikli adamsin seviyorum konu besiktasa gelince fazla abartiyorsun. Bosver en iyi Besiktas su an rahat olun.

Faulu tam goremedim her sariyi bilmem de o sari bu sari buna niye vermediyle mac izlenmez. Onu yapiyorsan kendine gelince de kabul edeceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

benjani said:

bizim için iyi sonuç.bjk hakem sayesinde 1 puanı kurtardı, haftaya hakem de kurtaramayacak.

gol nizami çekme filan yok, sırtına dokunsa da atardı o adam kendini yere.q7'nin verilmeyen kartı bile savunuyorlar ya asfasd.eyyamcı cücü diyorlar bir de.

Kural 1: Besiktasin muhakkak hakki yenmistir
Kural 2: Besiktas harici duduk calan hakemlerin hepsi eyyamci ve besiktas dusmanidir
Kural 3: Besiktas efendi ve en namuslu kuluptur.

Bunlarin aksini iddia eden iliktir ya da fenerlidir.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

benjani said:

bizim için iyi sonuç.bjk hakem sayesinde 1 puanı kurtardı, haftaya hakem de kurtaramayacak.

gol nizami çekme filan yok, sırtına dokunsa da atardı o adam kendini yere.q7'nin verilmeyen kartı bile savunuyorlar ya asfasd.eyyamcı cücü diyorlar bir de.

Çekme varsa foruma yazmayi birakcak misin ??

uff bu tam erdogan stayla oldu

KANITLAYAMAZSAN SİYASETİ BIRAKICAN MI
KANITLARSAM SEN BIRAKICAN MI

kimse bırakmadı
Sosyal ağlarda paylaş

son 15 dakikada cok sakat ataklar yapti basaksehir. galibiyete daha yakin taraf oldugumuza dair fikrim degisti. ucuz atlattika ceviriyorum macin notunu.

tolgay tercihi cok yanlisti. necipi kullanmasi lazimdi. tolgay hic etti toplari, ataklari. necip en azindan basit oynardi, iki de dripling yapardi. simdi bizim taraftarimiz necip ne yeaaa diye burun kivirir ama su macta faydasini gorurduk. ayrica o degisiklik cok daha once gelmeliydi. yine devreyi bekledi SG. emre'nin cikmis olmasi gibi altin bir firsat bile vardi. inler var mi yok mu anlamadim ben.
Sosyal ağlarda paylaş

golde pozisyon ucuz ama tr hakem standartlarında net faul pozisyonu, bahattin duran aynı olaydan o yarı sahada iki devrede toplamda 4 kere benim hatırladığım pozisyon kesti, durdurdu.

nitekim bu eller omuz seviyesi üstündeyse ya da rakibe temas ediyorsa rakip her şekilde faul alır olayı artık ülkede çok yaygın bir faul alma metodu oldu.

beck misal 10 dakika öncesinde birebir aynı pozisyonda mossoro'ydu sanırım sırf atağa kalkarken tuttu ve mossora koşmadan hemen kendni yere bıraktı diye sarı kart yedi.

oğuzhan'ın faulününün sonu golle sonuçlandı diye eyyam olmuyor. hakem kötüyse zaten böyle bir anlayışla maç yönetiyor diye kötüdür. maçta o an için verilmiş özel bir karar değildi çünkü, aynı pozisyonlarda bahattin duran hiç sektirmedi.

bunu eleştirmek gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

cicibeybe said:

applev0dka said:

benjani said:

Çekme varsa foruma yazmayi birakcak misin ??

uff bu tam erdogan stayla oldu

KANITLAYAMAZSAN SİYASETİ BIRAKICAN MI
KANITLARSAM SEN BIRAKICAN MI

kimse bırakmadı

Ortada videolu kanitlar varken hayir cekme yok diyen adama anca anladigi dilden cevap vermek mumkun oluyor.

Simdi montaj falan derler ligtv videolarina
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

apple valequenta ve peregrin'i dengeliyor. veya dusundum de dengeleyemiyor. daha haksiz olmasi lazim.

Rıdvan doğal halinde troll değildi. Eski nickine geri donse düzelir gibi geliyo bana.

Elma-Vale-Yekeyeke olcak o üçleme. Aralarındaki en sevimli olan elma ama.

ha bi de heri kiwıl ve Pzero vardı ama artık onlar iyi ki yoklar.
Sosyal ağlarda paylaş

benjani said:

Gol nozono cokmo folon yok

https://twitter.com/HaberKartali/status/802574804113100800
Sosyal ağlarda paylaş

oğuzhan'a yapılan net faul, sol kolunu tutuyor resmen adam direk çaldı zaten pozisyondan bir saniye sonra. daha top başakşehirliye gelmeden çalmıştı.
quaresma pozisyonda ayağı kaydı diye kart vermedi galiba, bana göre vermeliydi. etki altında kalıyor diyorsanız da nedeni de gs ve fblilerin bütün hafta GÖZÖMÖZ ÖZÖRÖNDE CÖCÖ şeklinde gezmeleri. beşiktaş'a eyyam yapacak olsa yerlerden kalkmayan, 45 saniyede bir taç kullanan, istisnasız her topa dirsekleri 45 derece giren 8 numaraya kartlar çıkmalıydı ki bir tane çıkarmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...