Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mithat'ın Maceraları

Mithat

Öne çıkan mesajlar

Siteyi komple bedava yapıcam ben. Ziyaretçi falan derdimde yok isteyene direk kodunu veririm. Amacım kendimi geliştirmek olduğundan hiç sıkıntı olmaz.

Ayrıca zamunda 1 tb üzerine çıkmış birine (upload sadece 48gb) böyle sinema falan gibi şeylerle gelmeyin. Çok efsane olmadıkça indiriom ben. 30-40 film izliosam biri sinemadadır. Yılda 4-5 kere anca giderim. Para vereceksem tiyatro daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Saf diyor ki "ya da mithattır!!"

Lan benim yaptığım siteyi yapamayan ya yazılımcı değildir ya maldır demişim zaten. Daha sen hala laf soktuğunu falan mı sanıyon?

Ayrıca çaldığımı da inkar etmedim.

Baya fail bu sefer ki sataşmalar. Biraz daha yetenek bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Garanti bankasının Alo Garanti servisinin gelmişini geçmişini yedi sülalesini seviim. Sanal kartta bloke var neden olduğu belli değil psn plus alıcam alamıyorum adamlara da telefonla inadına ulaşamıyorum. Sırf nefret sebebi şu bankalar, mecburiyetten kullanılıyor, tamamen yokolup alayı ölse ne güzel olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Aradım, sonunda birilerine ulaşabildim. Söylendiğine göre almak istediğim şeyi (psn plus) tehlikeli riskli olarak gördüğünden engellemiş sistem. Ulan bu kadar insan türkiyede psn plus alıyor, 1 kişi bile sanal kart ile almıyor mu? Bir ben miyim? Bi tek ben olmadığıma göre bu sorun neden var? Açtırdım şimdi, 5 dakika sonra tekrar deneyin dediler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...