Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mithat'ın Maceraları

Mithat

Öne çıkan mesajlar

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/casper-excalibur-gaming-notebook-intel-core-i7-16gb-ram-1-tb-disk-240gb-ssd-full-hd-251426923

Şu laptopta sıkıntı ne?

hem i7
hem 16 gb ram
hem 4 gb ekran kartı
17 inch+ monitor

baya canavar gibi duruyor. Neden 5 bin lira? bu özellikleri olan bilgisayarlar genelde 10bin falan oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Tilos 9'u crackleyip satılabilecek hale getirene akıl almaz ödüllerim olacak dedi patron. Ki bizim patronun 'akıl almaz ödül' demesi baya gaza getirdi herkesi zira adam çay getirene yemek ısmarlayan bir tip zaten , normalde cömert herkese bol keseden bir adam , bi de 'akıl almaz ödül' dediğine göre heralde araba falan olması muhtemel , ki daha önce söylenene göre almış bir araba bir yazılımcıya.

Şuan için tilos 9 crackli halini bulamıyorum internette bi çok torrent vs yasak olduğundan ama eve gidince baya yardırıcam bakalım var mı , internette olsaydı bulurdu bu herifler gerçi ama bakalım şansımı denicem.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi asdfsdag.

Yasadışı iş yapma Mithat alırlar merkeze, öptürürler herkese.

Bir de casper bilgisayar alma. Sebebi malzeme kalitesi, dandikliği falan ama bunları umursamazsın muhtemelen. Yine de alma. Alırsan da ömrü 1 sene falan olur, sonra cope atarsın. Alma sen Casper.
Sosyal ağlarda paylaş

Yoo , alma denirse almam niye inadına aliim :D Gayet mantıklı sebepler sunduktan sonra almam için sebep yok.

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/asus-rog-17-inch-gaming-laptop-24-gb-ddr4-geforce-gtx-970m-6-gb-vram-1-tb-256-gb-nvme-ssd-249047492

Şu nasıl?

Bi de MSI türevleri var bunun haricinde , bi ton MSI var marka güzelse detay bakılır.
Sosyal ağlarda paylaş

Dijital Pazarlama için eğer şirket açarsan herşeyi yapan kocaman bir firma açacağına daha uzmanlaşmış tek bir konu üzerine ajans açmak daha iyi deniyor.

Acaba İçerik Ajansı türkiyede iş yapar mı , zira eğer bir konuda uzmansam o içerik konusudur anca. Baya efsane yazıyorum , anca o konuda freelance takılıp gelirimi garantiye alıp sonra şirket açacak kıvama gelebilirim.

10-15 firmayı haftada 1-2 içeriğe ikna etsem bu işten çıkıp kendi işimi açacak kadar gelir elde ederim büyük ihtimalle.

Şimdi geriye içerik ajanslarıyla iletişime geçip bilgi sahibi olmak kaldı bi de. İçerik heralde en ucuz parçası dijital medya ajanslarının. Baya bildiğin para yok. Öğrenciye yazdır işte ucuza falan gibi bişi. Para varsa düşünürüm uzmanlaşmayı o konuda. Yoksa dijital pazarlamanın başka bir parçasını alıp ona odaklanmam gerekecek.
Sosyal ağlarda paylaş

Paticikten Wanted ile anlaştık şimdilik , daha detayları konuşucaz , site bilgileri facebook vs daha halledilecek ama hem iş hem fiyat konusunda anlaştık. Ben biraz yazıcam beğenirse devam edicez.

Wanted , site alıp yürüyüp gider çok para kazandırmaya başlarsa zam isterim ha :D
Sosyal ağlarda paylaş

ahahahhahaa :D lan yazılımım devam ediyor , front-end konusunda fena değilim. Hala şirkette front-end bir sorun olunca hallediyorum ftp ile ama ağırlıklı olarak wordpress çözüyor herşeyi benim kodlamama gerek kalmıyor %99u için işin.

Bir tek şu hayatta isteyip başaramadığım şey Basketbol Antrenörü olmak. Bugün 3. lig ekibinden asgari ücretle başla deseler gider antrenör yardımcısı falan olurum gözüm kapalı. Onu beceremedim. Hep eski emekli basketbolcular doldurmuş o sektörü.

edit : lan bi de 1 ay önce yazılımcı olucam demedim , mart ayında yazılımcı olucam dedim , eylül ayından beri mayışlı yazılımcıyım. Arada kastım o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Günde 100 lira karşılığında bitcointalk forumunda 100 post (başkasının accountlarından) yazma işi aldım , (bilen bilir signature campaign için yapıyor) .

Ayda 3000 lira eder.

Bu içerik pazarlama işinde fena değilim sanırım. Wantedla başladı , şuan daha hiç kimseden ödeme almadım ama totalde ayda 3500 lira civarı bir para alacak gibi duruyorum. 2900 maaş var (2500 maaş , 300 yemek , 100 yol) totalde 6+ falan oluyor işte.

Bunları yapabiliyorum ama işte basketbol antrenörü olamıyorum. Çok güzel şuan yaptığım iş hem zevkli hem ekonomik olarak iyi falan ama dediğim gibi asgari ücrete 3. lig ekibinde antrenör yardımcısı ol deseler koşa koşa giderim (istanbul içi şartıyla tabii , yoksa şehirdışı çıkmıştı bi tane)
Sosyal ağlarda paylaş

Aşağı yukarı bir bitcointalk post 50 ile 100 kelime arası oluyor.

100 tane demek 5000 ile 10000 arası falan oluyor . Ortalama 7500 kelime desek , günde 7500 kelimelik yazı için 100 lira alıcam. Aslında AŞIRI ucuza çalışıyorum. Sadece toptan iş aldığım için kabul ettim ama ne kadar devam edecek durumdayım bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...